Солідні суми грошей, камери, велосипед та... мандарини – що встигли награбувати закарпатці за добу
![Солідні суми грошей, камери, велосипед та... мандарини – що встигли награбувати закарпатці за добу](/images/news/2018/1/max/26992772_559742367735444_347640161783354517_n.jpg)
За минулу добу співробітники Ужгородського відділу поліції розкрили три крадіжки на території обласного центру Закарпаття. Так, 22 січня, на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканця вулиці Мукачівської, який повідомив про зникнення двох камер відеоспостереження з двору загального користування. Суму збитку оцінено в 2 тисячі гривень. Кримінальна поліція встановила, що ужгородця обікрав 28-річний безробітний.
Три ящики з мандаринами викрав в ужгородця житель села Солотвино. Чоловік заявив про зникнення фруктів з його машини вчора близько 21 години. Співробітники управління патрульної поліції в Закарпатській області вже за кілька годин затримали 37-річного жителя Ужгородського району з краденими мандаринами. Речові докази у нього вилучені.
Про зникнення телефону та гаманця з готівкою та банківськими картками заявив до поліції житель Ужгорода. Співробітники поліції встановили, що до крадіжки причетний 31-річний ужгородець.
Крадіжку з гаражного приміщення розкрили Ужгородського районного відділеня поліції. Житель села Сторожниця звернувся на лінію «102» та повідомив про проникнення у своє підвальне приміщення. Чоловік розповів, що невідомі пошкодили навісний замок на дверях, зайшли всередину та винесли велосипед, техніку та гроші з документами, які лежали там же в його авто. Поліція встановила, що викрадачів було двоє: 18-річний та 22-річний жителі села Галоч. Старший уже притягався до кримінальної відповідальності за майновий злочин. Речові докази вилучені частково. Ужгородський районний суд обрав їм міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Поліція Мукачева розкрила крадіжку гаманця з великою сумою грошей. В поліцію звернулася жінка та повідомила про зникнення у неї готівки. Заявниця розповіла, що мала при собі 16 тисяч гривень, тисячу євро та 200 доларів США. Поліція встановила, що жінку обікрала 25-річна мукачівка. Речові докази у неї вилучено.
Співробітники Берегівського відділу поліції розкрили крадіжку з ресторану у районі. Заявник розповів, що в їх закладі невідомі пошкодили вікно та проникли всередину, там знайшли сейф, розпиляли його та викрали 83 тисячі гривень. Поліція встановила, що ресторан обікрав 42-річний берегівчанн. У нього вилучили частину викрадених коштів та інструменти, якими він розпиляв сейф.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
-->
До теми
- Шість груп ухилянтів затримали впродовж доби закарпатські прикордонники
- Поблизу кордону з Румінією виявили тіло чоловіка
- СБУ затримала екстелеведучого за підозрою у поширенні прокремлівських наративів та спротиву мобілізації. Його спільники працювали у кількох регіонах, зокрема на Закарпатті
- В Ужгороді поліція заблокувала канал торгівлі наркотиками: зловмисник «працював» шляхом закладок
- Правоохоронці затримали двох мукачівців, які намагалися переправити за кордон 5 ухилянтів
- На Закарпатті СБУ затримала чергових ділків, які незаконно переправляли «ухилянтів» за кордон
- Закарпатські поліцейські заблокували черговий канал переправлення військовозобов'язаних через кордон
- За 700 метрів від кордону з Румунією знайшли виснаженого 25-річного львів'янина
- Прикордонники попереджають про ще одну небезпеку для втікачів: горами бродять ведмеді
- Рятувальники надали допомогу жінці, яку в горах покусав собака вівчарів
- Закарпатським гвардійцям вручили державні нагороди
- Закрила двері на балкон і не могла відкрити: в Ужгороді патрульні допомогли 5-річній дитині
- На Виноградівщині перекинулася вантажівка
- У горах Закарпаття виявили тіло молодого чоловіка
- Закарпатські нацгвардійці отримали нові засоби РЕБ
- Поліція Виноградова розслідує ДТП, у якій травмувалося немовля: водія затримано
- Закарпатські поліцейські заблокували канал контрабанди психотропних речовин на територію України – організатора затримано
- Із ножем на прикордонника: агресивний чоловік спричинив конфлікт на КПП на Закарпатті
- СБУ затримала групу рекетирів, які тероризували мешканців Закарпаття
- Поліція затримала у Сваляві зловмисника, який напідпитку скоїв ДТП зі службовим авто та намагався здійснити наїзд на правоохоронців
До цієї новини немає коментарів