В Ужгороді затримали двох чоловіків, ймовірно причетних до викрадення авто

Сьогодні біля 12:00, ужгородські патрульні, відпрацьовуючи орієнтування про викрадення автомобіля, яке надійшло уночі, помітили на вулиці Благоєва двох осіб, схожих на тих, що перебувають у розшуку.
При наближенні службового авто полісменів чоловіки пришвидшили ходу та намагалися втекти, але вже на вулиці Руданського патрульні їх затримали.
Ймовірних правопорушників запросили до Ужгородського відділку поліції для з’ясування подальших обставин.
Патрульна поліція Закарпатської області
До теми
- Ужгород сьогодні попрощався із 53-річним військовим, матросом 36-ї бригади морської піхоти ЗСУ Миколою Лошаком
- Поховання Героїв на Пагорбі Слави в Ужгороді: на громадських обговореннях більшістю голосів підтримали розміщення другої черги поховань із лівого боку алеї та проведення відкритого конкурсу щодо розроблення проєкту меморіалу
- Рік вважався безвісти зниклим – в Ужгороді попрощалися із 47-річним солдатом Віталієм Лакатошем
- Завтра в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Лошаком.
- 75 дітей з Ужгорода відпочинуть у «Літньому таборі різноманітності та інтеграції»
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 40-річним головним сержантом, інспектором прикордонної служби Василем Шкобою
- В Ужгороді ромських дітей мотивували до освіти через відвідання музеїв та майстер-класів
- 22 липня в Ужгороді – громадське обговорення щодо поховань загиблих захисників на Кальварії
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим захисником
- Завтра в Ужгороді попрощаються із полеглим Героєм
- Нещасний випадок в Ужгороді: маленька дитина випала з 4-го поверху
- В Ужгородському скансені відбудеться лавандова майстерка
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Української Державності
- В Ужгороді близько 200 дітей відпочивають у денному таборі
- «Еволюція моди Закарпаття…»: незвична екскурсія в Ужгородському замку
- Міжнародний транскордонний проєкт WeCaRe: новий етап екологічної співпраці України, Угорщини та Словаччини
- «Діалог та партнерство»: регіональний форум для Рад з питань ВПО Закарпатської області в Ужгороді
- В Ужгороді тимчасово перекрито рух вулицею Олександра Блеста, є зміни у маршрутах комунального транспорту
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із захисником Віктором Набожним
- В Ужгороді відбудеться благодійна виставка-продаж робіт Василя Кочана “Краса врятує світ”!
До цієї новини немає коментарів