Закарпатська ДФС: внесено зміни до плати за землю

Нагадуємо, що 01.01.2018 набрав чинності Закон України від 07 грудня 2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», яким внесено зміни до Податкового кодексу України (далі - Кодекс), зокрема в частині плати за землю, а саме:
встановлено, що річна сума орендної плати за землі державної та комунальної власності не може бути меншою за розмір земельного податку:
- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких проведено - у розмірі не більше 3% їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1% їх нормативної грошової оцінки, для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3% та не більше 1% їх нормативної грошової оцінки;
- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено - у розмірі не більше 5% нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області, для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3% та не більше 5% нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області;
- фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої Кодексом за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання з плати за землю, якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове (податкові) повідомлення-рішення у строки, встановлені нормами Кодексу.
ДФС у Закарпатській області
До теми
- Електроенергія — одна з ключових витрат у бізнесі. Але чи точно ви розумієте, як формується її ціна і як можна платити менше?
- Цікавлять питання формування ціни на електроенергію? Реєструйтесь на безкоштовну зустріч з електропостачальником в Ужгороді
- Платники Закарпаття сплатили понад 2,3 млрд грн ЄСВ за два місяці 2026 року
- Майже 2 млрд грн надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття у січні-лютому 2026 року
- За 2 місяці 2026 року Закарпатська митниця скерувала до Держбюджету майже 4 мільярди гривень платежів
- До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло понад 165 млн грн єдиного податку за січень 2026 року
- У січні 2026 року громади Закарпаття отримали майже 3 млн грн туристичного збору
- Закарпатська митниця спрямувала з початку року до бюджету майже 3 млн грн від продажу конфіскату
- Надходження від сплати акцизного податку на Закарпатті протягом січня 2026 року перевищили 18 млн грн
- Понад 1,3 млрд грн ПДФО перерахували роботодавці краю до бюджету у січні 2026-го
- Платники Закарпаття за січень 2026 року сплатили понад 1 млрд грн ЄСВ
- У січні на Закарпатті сплачено до зведеного бюджету понад 2,6 млрд гривень податків
- Понад 11 тисяч імпортованих авто зареєстрували на Закарпатті у 2025 році
- У січні на Закарпатті сплатили майже 3 млн грн туристичного збору
- Мільярдний внесок в економіку: за січень суб’єкти ЗЕД у зоні діяльності Закарпатської митниці скерували в бюджет 1,7 млрд грн
- Закарпаття: надходження акцизного податку протягом 2025 року перевищили 215 млн грн
- Платники Закарпаття сплатили до державного бюджету майже 3 млрд грн військового збору
- Закарпатська область у першій трійці за зростанням бюджетних надходжень
- 450 нових робочих місць: «Джентерм Україна» розширює виробництво на Закарпатті
- На Закарпатті за 2025 рік у місцевих бюджетах – понад 1,5 млрд грн єдиного податку

До цієї новини немає коментарів