Кому заважали іграшки на міській ялинці в Ужгороді?
Факт крадіжки іграшок з головної ялинки міста не є новим явищем для Ужгорода. На жаль, щороку невідомі знімають ті прикраси, до яких можуть дотягтися. Саме з цієї причини іграшки вішають все вище, а зловмисники стають все винахідливішими.
Ось і знову неозброєним оком видно, що низ ялинки став біднішим – з нього зникли кульки. Власне, зникли ті самі кульки, які докупили минулого року взамін іграшок, які «знайшли нових господарів» у році 2016-му.
Безумовно, такі вчинки людей не прикрашають. Більше того, якщо ви думаєте, що хтось таким нецивілізованим способом вирішив прикрасити власну оселю, то дуже помиляєтеся. Враховуючи, що на ялинці лишилися гачки з іграшок, то вочевидь їх просто кудись викинули. А сам факт крадіжки прикрас з міської ялинки, мабуть, став для якихось невігласів засобом демонстрації чи-то винахідливості, чи-то зухвалості. У будь-якому випадку, ці риси нормальну людину ніяк не прикрашають.
Та попри такі сумні історії, головна ялинка Ужгорода продовжує сяяти і залишається однією з найгарніших серед новорічних дерев обласних центрів України. Давайте берегти те, що так личить нашому місту!






До теми
- Ужгород в жалобі: сьогодні в місті попрощалися із 31-річним солдатом Богданом Югасом
- Трагедія на Тисі: закарпатські прикордонники врятували 17-річного угорця, його товариш загинув
- На Рахівщині рятувальники знайшли туриста, який дві доби блукав у горах
- Завтра, 6 серпня, в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Володимиром Йорданом
- ДТП на Ужгородщині: троє травмованих, водія деблокували з понівеченого авто
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- На Мукачівщині зафіксували масовий мор риби
- Прокуратура через суд повертає Керецьківській громаді землю з незаконними рибниками
- На Закарпатті зберігається надзвичайна пожежна небезпека: рятувальники закликають не провокувати загоряння
- Понад 1300 пожеж сухостою від початку року: ДСНС Закарпаття закликає припинити випалювання трави
- Похід на Петрос для мешканця Львівщини завершився травмою ноги та викликом рятувальників
- На Закарпатті прокуратура через суд вимагає надати 400 гектарам «Річки Білої Тиси» статус заповідної території
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає стягнути понад 883 тис. грн боргу за землю
- Шукали за допомогою світлових ракет: на Тячівщині врятували грибника
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Впродовж вихідних на Закарпатті сталося 22 пожежі в екосистемах
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- В Ужгородському замку завтра відкриють виставку «Роми Закарпаття: історія, пам’ять, гідність»
- У Закарпатському драмтеатрі розпочали капітальне оновлення глядацької зали
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка

До цієї новини немає коментарів