В Ужгороді провели Відкриту першість ЗОДЮСШ з боксу серед дітей, юнаків, юніорів та молоді «Кубок Діда Мороза-2017»
Турнір зібрав 100 учасників 2008 року народження та старших із Ужгорода, Мукачева, Перечина, Іршави та кількох районів нашої області.
«Бокс – спорт справжніх мужчин і з нинішніх спортсменів, я упевнений, виростуть достойні захисники нашої країни, – сказав Богдан Євстафійович у вітальному слові. – Дуже радує, що в Ужгороді практично кожен день проходять спортивні змагання різного рівня, зокрема й міжнародного».
Міський голова також подякував представникам Федерації боксу України, керівникам Ужгородської федерації боксу, суддям турніру і батькам, які вболівають за своїх дітей, підтримують для них здоровий спосіб життя. Юним боксерам побажав удачі, наполегливості і перемог у нинішніх і всіх наступних змаганнях та загалом на життєвому шляху.
Джерело: Прес-служба Ужгородської міської ради







До теми
- В Ужгороді тривають Всеукраїнські змагання зі спорту на пілоні та повітряної акробатики
- Ужгород лідирує: 10 команд школярів представлятимуть Закарпаття на Всеукраїнському етапі спортивних змагань
- В Ужгороді відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед школярів
- Закарпатець здобув титул чемпіона Азії з боксу серед юнаків
- Стадіон «Авангард» в Ужгороді відзавтра змінює графік роботи
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO
- На Ужгородщині проходять відкриті змагання з танцювального спорту «Uzhhorod Open – 2025»
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- В Ужгороді провели турнір з американського футболу пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
- Фінішував IX cезон Ужгородської футзальної ліги
- Відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв за версією UFMMA зібрав понад 200 учасників
- Благодійний Uzhhorod Half Marathon під цвітом сакур - масштабна спортивна подія відбудеться 12 квітня
- Відкритий чемпіонат Ужгорода із дзюдо об’єднав спортсменів із різних регіонів
До цієї новини немає коментарів