Акція від ДФС для закарпатських підприємців: знайди себе в списках на податкову перевірку у 2018-му

Так, Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (далі – Закон № 1797) внесено зміни до пункту 77.1 статті 77 Кодексу, які набрали чинності з 1 січня 2017 року.
Таким чином, відповідно до пункту 77.1 статті 77 Кодексу (зі змінами) план-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.
Окремо необхідно наголосити, що до плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи.
Про проведення документальної планової перевірки керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу приймається рішення, яке оформлюється наказом, а право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки (п. 77.4 ст. 77 ПКУ).
Платники податків зможуть ознайомитись з планом-графіком на 2018 рік за посиланням: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/320874.html.
ДФС у Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – майже 1,3 млрд грн єдиного податку
- Інвестиція у майбутнє: релокована компанія SHEMAX презентувала в УжНУ сучасне обладнання
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету майже 27,6 млрд грн податкових платежів
- Понад 20 млрд грн митних платежів скерувала у Держбюджет Закарпатська митниця за 10 місяців 2025 року
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили під час ревізії закарпатської «швидкої»
- На Закарпатті встановлюють три установки для зберігання енергії
- Закарпатські студенти можуть взяти участь у конкурсній програмі “Мій шлях до першого авто”
- На Закарпатській митниці оформили понад 1,4 тисячі вживаних авто: до держбюджету надійшло понад 200 млн грн
- На Закарпатті з початку року у місцевих бюджетах – понад 1,12 млрд грн єдиного податку
- Майже 12,3 млрд грн податку на доходи фізичних осіб перерахували роботодавці на Закарпатті
- 300 мільйонів гривень до бюджету України та нова університетська лабораторія: як компанія Jabil розвиває Закарпаття
- Безкоштовна лекція «Природа і відновлювальна енергетика: чому тут існують конфлікти?»
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету майже 25 млрд грн податкових платежів
- Майже 11 млрд грн податку на доходи фізичних осіб перерахували роботодавці Закарпаття
- Платники Закарпаття перерахували до зведеного бюджету понад 22 млрд грн податкових платежів
- Цьогоріч закарпатські імпортери та експортери сплатили до бюджету понад 15 млрд грн митних платежів та зборів
- На Закарпатті до місцевих бюджетів сплатили майже 19,6 млн гривень туристичного збору
- Майже 7 млрд грн податків поповнили місцеві бюджети Закарпаття з початку року
- Зовнішня торгівля Закарпаття: у першому півріччі 2025 року експорт знизився, імпорт зріс
- Платники Закарпаття з початку року сплатили понад 7 млрд 728 млн грн ЄСВ

До цієї новини немає коментарів