6 кілометрів – за 9 годин. Черги на українсько-словацькому кордоні продовжують бити "рекорди"

Черги на українсько-словацькому кордоні з боку Словаччини простяглися на кілька кілометрів і зайняли одну полосу руху двох населених пунктів, повідомляє кореспондент УНН.
Черга з фур, мікроавтобусів, легкових авто до пункту пропуску “Вишнє Німецьке—Ужгород” сягає 6-7 кілометрів. За словами словацьких прикордонних служб, це пов′язано із масовим поверненням додому далекобійників та українських заробітчан на різдвяно-новорічні свята і початком зимового туристичного сезону.
У зв′язку із тим, що черги на кордон зайняли одну полосу руху на словацькому боці, на дорогах чергують посилені наряди місцевої поліції. Проїхати повз чергу вдається лише місцевим мешканцям за пред′явлення відповідних документів про місце проживання. Ситуація ускладнюється й важкими погодними умовами у вигляді сильного снігу, який словацькі дорожні служби не встигають прибирати.
Подолати відстань у 6-7 кілометрів до кордону вдається не менше, ніж за 9 годин. Потім же триває оформлення вантажів та їхнє декларування.
Водночас, на українській стороні черги на в′їзд у Словаччину немає. Оформлення подорожуючих в напрямку України відбувається по мірі пропуску з суміжного боку кордону.
Як повідомили прикордонники Чопського та Мукачівського прикордонних загонів, у ці дні стартує зимовий туристичний сезон. Цей період традиційно ознаменовується збільшенням у кілька разів пасажиропотоку та автівок на кордоні. У зв′язку із цим за спільними домовленостями зі словацькими митниками та прикордонниками було ухвалено рішення за необхідності пропускати рейсові та туристичні автобуси через вантажний термінал, а також задіювати для проїзду громадян України полоси рухи для громадян ЄС. Окрім того, на кордоні в усіх пунктах пропуску буде збільшено кількість нарядів прикордонників у туристичний сезон.
До теми
- Карпати після дощу: на Чорногорі почалося літнє цвітіння
- «Тячівщина – соляний оберіг України»: у Колодному провели колоритний гастрономічно-туристичний фестиваль
- Сезон дитячих груп та коротких вікендів. Як змінюється літній туризм на Закарпатті на п’ятому році війни
- Розквітла найбільша Трояндова поляна Закарпаття
- На Закарпатті оновили маршрут до 100-метрової скелі віком понад 5 мільйонів років (ФОТО)
- За 5 місяців 2026 року на Закарпатті сплатили 14,6 млн грн туристичного збору
- На Чорногірському хребті оновили туристичні маршрути для безпеки мандрівників
- На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком
- Закарпатські громади отримали понад 10 млн грн туристичного збору
- Закарпатський крафт – на міжнародній туристичній виставці в Німеччині
- Туристичний потенціал Закарпаття презентували в столиці Естонії
- На Закарпатті – масове цвітіння Долини нарцисів
- «Маршрут трьох озер»: на Закарпатті з’явилася нова туристична атракція
- На Закарпатті цвіте Долина нарцисів
- У Сваляві завтра відкриють новий велопішохідний маршрут
- Понад 2 млн грн у бюджет: Ужгород – лідер за надходженнями туристичного збору з початку року
- "Заморозки не впливають на квіти": коли на Закарпатті очікувати масове цвітіння Долини нарцисів
- Сакури дійшли до Тячева: Закарпаття продовжує весняне цвітіння
- Із початку року природні парки Закарпаття відвідали 13 тисяч туристів
- Краса неймовірна: на високогір'ї Карпат розпочалося масове цвітіння шафранів (ФОТО)

До цієї новини немає коментарів