У справі резонансного вбивства мешканця села Стужиця, що на Великоберезнянщині, поліція отримала нові докази

У рамках ґрунтовного досудового розслідування, проведеного працівниками слідчого управління закарпатської поліції, у справі резонансного вбивства мешканця села Стужиця, що на Великоберезнянщині, поліція отримала нові докази.
Йдеться про інцидент, що трапився 19 серпня. Тоді на лінію «102» закарпатської поліції надійшло повідомлення від мешканця села Стужиця. Чоловік заявив до поліції про вбивство сина. Потерпілий отримав два кульові поранення: в живіт та грудну клітину. Від отриманих ушкоджень потерпілий помер.

Поліцейські Великоберезнянщини спільно з управлінням карного розшуку та слідчим управлінням ГУНП в Закарпатській області оперативно розшукали підозрюваного у злочині. Ним виявився 59-річний сусід загиблого. Чоловіка затримали.
Йому повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 ККУ, тобто умисне вбивство. Відносно підозрюваного судом обрано міру запобіжного заходу, він перебуває під вартою.
Після скоєння злочину підозрюваний намагався уникнути відповідальності, приховавши зброю, з якої стріляв. Пістолет правоохоронці розшукали у лісосмузі, за 20 метрів від будинку підозрюваного у вбивстві. Зброю вилучили та направили на експертизу.
У рамках досудового розслідування, вчора, 18 грудня, слідчі відділу розкриття злочинів проти життя та здоров'я особи слідчого управлінняГУНП в Закарпатській області, встановили нові подробиці вбивства. Наразі вже отримано результати балістичної експертизи зброї, вилученої у 59-річного підозрюваного.
Згідно з висновком експертів, пістолет моделі «GLOCK», з якого вбили жителя Стужиці, є вогнепальною зброєю.
На підставі отриманих доказів, чоловікові повідомили про підозру за статтею 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами).
Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- На Рахівщині взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному побитті односельця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Побив відвідувача та пошкодив майно ресторану: в Перечині поліцейські затримали 30-річного хулігана
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації

До цієї новини немає коментарів