Замість пункту пропуску на кордоні Закарпаття з Польщею "виросте" ...стіна!

Урядовці сусідньої Польщі затвердили проект закону, який, зокрема, передбачає будівництво стіни на східному кордоні Польщі — з Білоруссю та Україною — у рамках боротьби з африканською чумою свиней. Про це поінформував заступник міністра сільського господарства Польщі Рафал Романовський.
“Вона не буде на самому кордоні, а в прикордонній смузі”, - зазначив Романовський.
За його словами, стіна матиме вигляд подібний до загороджень вздовж автодоріг швидкого руху. Вартість будівництва стіни завдовжки понад 1 тис. км становить 130 млн злотих (понад $37 млн). При цьому в перший рік функціонування вартість її утримання та обслуговування сягне 190 млн злотих (понад $54 млн).
Стіну будуватимуть упродовж 2018-2021 років. Крім того, уряд прийме ще один додатковий спецзакон, який регулюватиме всі юридичні процедури щодо цієї інвестиції.
Прийнятий спецзакон також дозволятиме частковий відстріл диких кабанів на територіях, які перебувають під охороною. Для цього мисливцям спеціально пропонуватимуться додаткові оплачувані відпустки терміном до шести днів.
Загалом, у Польщі до цього часу зафіксовано 104 спалахи АЧС, при цьому 81 — у цьому році. Востаннє випадок АЧС підтверджено у дикого кабана в лісі поблизу кордону 21 листопада.
Джерело: “Агро-Центр”
До теми
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили підроблені документи та спробу підкупу
- Відбувся форум, присвячений інтеграції ромів Закарпаття в освітній простір
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Прозорро. Продажі – митні аукціони від Закарпатської митниці
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ

До цієї новини немає коментарів