В Ужгороді ліквідовують стихійні сміттєзвалища, мостять ФЕМ-плитку, ремонтують вулиці та покрівлі житлових будинків

Працівники «УжАгроміксу» зрізають гілки дерева на вулиці Юрія Гойди, косять набережну Студентську, прополюють квітники й підстригають живопліт у місті.
Перевіряють та при необхідності ремонтують світлофори на вулиці Собранецькій працівники комунального підприємства КШЕП. Вночі комунальники прибирали вулиці міста із використанням спецтехніки, а сьогодні також продовжують поточний ремонт вулиці Миколи Гоголя. Механізовано прибирає вулиці Минайську, Михайла Грушевського, Марії Заньковецької обслуговуюча компанія «Ужбудсервіс». Косять робітники «Ужбудсервісу» зелені зони на вулиці 8 Березня.
На вулицях Шумній, Іллі Бродлаковича «АВЕ-Ужгород» ліквідовує стихійні сміттєзвалища.
На вулиці Олександра Можайського облаштовують бордюри, ставлять ФЕМ-плитку, монтують зливоприймальну каналізаційну мережу (капремонт), на вулиці Будителів влаштовують покриття з ФЕМ-плитки (капітальний ремонт тротуарів), на Замкових Сходах ставлять бруківку і кам’яні бордюри. Роботи проводять працівники підприємства КБК. Крім цих ремонтів, КБК займається реконструкцією перехрестя Перемоги-Тиводара Легоцького та реконструкцією інженерних мереж на площі Шандора Петефі.
Влаштовують покриття з ФЕМ-плитки у рамках капітального ремонту внутрішньоквартальної території на вулиці Тиводара Легоцького, 60-62 (ТОВ «ФемБуд»). На цій же вулиці на внутріквартальній території (№№3-13) капітально ремонтують внутрішньоквартальну каналізаційну мережу (ТОВ «БК Антрол»). Також робітники товариства «БК Антрол» у рамках капремонту прокладають труби внутрішньоквартальної каналізаційної мережі на вулиці Панаса Мирного.
На Залізничній, 4/22 товариство «Аква-Реконструкція» робить капітальний ремонт водопроводу та каналізації житлового будинку.
ТОВ «Олександрія Кепітал» продовжує капремонт вулиці Перемоги (від вул.Тиводара Легоцького до с. Сторожниця), зокрема, влаштовують основу, проводять підготовку до асфальтування.
На проспекті Свободи, 20 ТОВ «Фірма ВІТ» робить капітальний ремонт спортивного майданчика.
Ремонтують і покрівлі житлових будинків, зокрема, на площі Шандора Петефі, 2, 3 (КБК), Шандора Петефі, 38 (ФОП Форгачі), проспекті Свободи, 7/26 (ТОВ «Комерція і будівництво»).
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
До теми
- Напав на ужгородку та пограбував її: поліцейські затримали чоловіка, причетного до злочину
- В Ужгороді рятувальники ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння
- В Ужгороді поліцейські затримали рецидивіста, який викрав велосипед із території школи
- Судитимуть ужгородця, який в гаражі облаштував нелегальний тютюновий цех – прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- Урок мужності: закарпатські гвардійці провели пізнавальну зустріч для учнів Ужгородського наукового ліцею
- “Залізна людина” - закарпатець, офіцер ГУР підкорив найскладнішу дистанцію змагань із триатлону в Барселоні
- Діалог поколінь. Нацгвардійці провели уроки для маленьких ужгородців
- В Ужгороді під час земляних робіт виявили боєприпас часів Другої світової війни
- Трагічна ДТП на околиці Ужгорода, яка забрала життя дівчини - судитимуть юнака, який на великій швидкості спричинив зіткнення на перехресті
- Поліція Ужгорода затримала рецидивіста за пограбування чоловіка з інвалідністю
- Інфраструктура, доступність і нові проєкти: на Закарпатті відбувся міжнародний туристичний форум
- В Ужгороді вклали мощі новопрославленого блаженного Петра Павла Ороса
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- В Ужгороді офіційно відкрили оновлений спортивний зал у Центрі олімпійської підготовки (СК «ЮНІСТЬ»)
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- В Ужгороді запрацював Офіс податкових консультантів
- Більш ніж кожна друга гривня в закупівлях витрачається з порушеннями – результати перевірок закарпатських аудиторів
- 5 вересня в Ужгородському скансені представлять експозицію «ХІІІ Карпатське бієнале»
- Збував наркотики в Ужгороді: поліцейські затримали за підозрою у злочині мешканця Мелітополя
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів