Автівка з контрабандистами втекла від стражів кордону...

Сьогодні вночі, в рамках проведення операції «Кордон-2017», прикордонники відділу «Великий Бичків» Мукачівського загону не допустили незаконне переміщення через кордон тютюнової контрабанди.
Під час патрулювання, поблизу автодороги «Мукачево-Рогатин-Львів», вздовж якої проходить кордон з Румунією, прикордонний наряд помітив зупинку транспортного засобу, з якого вийшло кілька осіб. Однак, почувши наближення прикордонників, невідомі знову сіли в авто та на великій швидкості втекли від правоохоронців.
Спочатку на місці зупинки авто, на відстані 30 метрів до кордону, прикордонники виявили пакунок з тютюновими виробами. У ході подальших пошукових заходів, правоохоронці знайшли ще 3 пакунки з тютюном.
«Знахідки», в яких було 2 тисячі пачок сигарет без акцизних марок, доставлено до відділу прикордонної служби «Великий Бичків». Товар буде передано до ДФС. Тривають пошуки причетних до даного правопорушення.
Джерело: Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- Контрабанда дорогоцінних металів платини, паладію та родію на понад 11 млн грн – трьом особам повідомлено про підозру
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- За $10 тисяч і під рясами: на Закарпатті священнослужитель хотів перевезти військовозобов’язаного через кордон
- Невдала спроба перемістити приховані цигарки в туалеті автобуса обернулася для водія серйозною адмінвідповідальністю
- На Закарпатті прикордонники затримали переправника та чоловіка, якого той мав доставити до кордону зі Словаччиною
- На Закарпатті двом організаторам незаконної оборудки обрали запобіжний захід
- На самокатах до ЄС: прикордонники зупинили двох ужгородців за 300 метрів від Словаччини
- 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна: засуджено організатора міжрегіонального каналу збуту наркотиків на Закарпатті
- На Закарпатті в електромобілі виявили холодну зброю
- На кордоні з Угорщиною зупинили українця, який намагався виїхати з України за документами з ознаками підробки
- На кордоні зі Словаччиною затримали групу правопорушників
- Поліцейські затримали зловмисницю, яка переправляла військовозобов’язаних чоловіків у Берегівському районі
- Контрафактні іграшки та аксесуари: закарпатські митники викрили масштабне порушення прав інтелектуальної власності
- Шведський турист вирішив обійти КПП на Закарпатті — затримали прикордонники
- На кордоні зі Словаччиною затримали велику групу правопорушників - майже два десятки чоловіків із різних регіонів
- Відновлення сили та духу: прикордонники Мукачівського загону пройшли програму психоемоційної реабілітації
- Діти прикордонників відпочили у літньому християнському таборі на Ужгородщині
- На Закарпатті затримали трійко правопорушників, які намагалися горами перейти до Словаччини
- СБУ та ДБР викрили прикордонника на схемі «легалізації» військовозобов’язаних, які виїхали за кордон через «Шлях».
- Сімох прикордонників Чопського загону відзначили державними нагородами
До цієї новини немає коментарів