Винуватця наїзду на байкера оперативно розшукали патрульні на Закарпатті

У неділю пізно ввечері в с.Луг Рахівського району сталася ДТП: автомобіль «BMW» збив мотоцикл. Внаслідок аварії в лікарні з переломами ніг опинились водій і пасажирка мотоцикла. Винуватець аварії втік з місця пригоди, його розшукує поліція.
Як встановили працівники поліції, 30-річний водій керував мотоциклом марки «Viper», віз 25-річну пасажирку. Їхали пізно ввечері сільською дорогою, де їм назустріч виїхав автомобіль марки «BMW» іноземної реєстрації. Водій іномарки не впорався з керуванням і створив аварійну ситуацію, внаслідок чого сталося зіткнення з мотоциклом. Водій і пасажирка останнього серйозно травмувалися, найбільше постраждали ноги.

Після зіткнення водій «BMW» кинув машину і втік з місця пригоди. Його особу працівники поліції вже встановили – це 21-річний житель села Середнє Водяне Рахівського району. Наразі юнак переховується від слідства, в його діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжке тілесне ушкодження). Винуватця аварії розшукує поліція.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- ДТП з мікроавтобусом із дітьми між Перечином та Зарічовим: є постраждалі
- На Тячівщині жінка керувала авто в стані сп’яніння та з підробленим посвідченням водія
- У Берегові рятувальники ліквідували наслідки двох ранкових ДТП
- Рятувальники допомогли постраждалим у ДТП на Рахівщині
- В Ужгороді затримали водія з ознаками сп’яніння, який вчинив ДТП та залишив місце події
- На Абранському перевалі внаслідок ДТП загинула людина, ще двоє травмовані
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП
- Керував у стані сп'яніння: мукачівські патрульні притягнули до відповідальності порушника
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП за участі нетверезого водія у Тячеві
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП за участі неповнолітніх: в аварії загинула 15-річна дівчина
- В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія
- Поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП на Тячівщині
- У Хустському районі затримали чоловіка, який лопатою завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму односельцю
- В Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні відбулася зустріч із благодійниками з Німеччини
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Сільце Берегівського району — загинув 75-річний велосипедист
- Поліцейські Сваляви розслідують смертельну аварію, що сталася у селі Сусково

До цієї новини немає коментарів