В Ужгороді урочисто вітали представників найгуманнішої у світі професії

Привітати з професійним святом лікарів та медичних сестер, медиків-ветеранів, санітарів прийшли Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, директор Департаменту охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації Володимир Маркович, начальник відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василь Решетар, голова профспілки медичних працівників Закарпаття Володимир Турок.
(147).jpg)
“Ви є представниками найгуманнішої у світі професії. Щодня стикаєтеся з людським болем, стражданнями, пропускаєте все це через своє серце. Здоров’я ужгородців, а дуже часто і мешканців інших міст чи сіл, залежить від вас. Інколи ваше добре обнадійливе слово допомагає пацієнтам одужати швидше, ніж ліки. Від себе особисто, від усієї міської ради, депутатського корпусу щиро дякую Вам за щоденну важку працю. Ми сподіваємося, що нова медична реформа буде ефективною і Ваш труд буде належно оцінений”, – сказав Богдан Андріїв.
(145).jpg)
Також міський голова додав, що торік в Ужгороді провели багато поточних і капітальних ремонтів у медичних закладах, цього року ці роботи продовжуються. Висловив сподівання, що спільними зусиллями вдасться покращити і надання медичної допомоги ужгородцям, і стан наших лікарень та амбулаторій, і підняти на належний рівень статус професії лікаря.
(167).jpg)
З нагоди професійного свята Богдан Андріїв вручив грамоти Ужгородської міської ради працівникам центральної міської клінічної лікарні – неврологу Тарасу Зубаничу, кардіологу Володимиру Балабі, травматологу Михайлу Папаризі, хірургу Євгену Смерековському, начальнику відділу кадрів Олесі Путінцевій; міської дитячої клінічної лікарні – ортопеду-травматологу Тамарі Фекеті, рентген-лаборанту Оксані Дерев’янко, старшому інспектору з кадрів Ганні Цибик, міського пологового будинку – лікарю з ультразвукової діагностики акушерського фізіологічного відділення Беаті Кляп, акушер-гінекологу гінекологічного відділення Одарці Худанич-Черешні, акушер-гінекологу відділення патології Світлану Слободкіній, акушер-гінекологу акушерського обсерваційного відділення Андрію Чабану, міської поліклініки – старшій медичній сестрі хірургічного відділення Марії Товт, лаборанту клініко-діагностичної лабораторії Світлані Рущак, медичній сестрі ендокринологічного кабінету Олені Юришинець, лікарю-терапевту відділення профілактики Тетяні Решетар; міського центру первинної медико-санітарної допомоги – лікарям загальної практики-сімейної медицини Ярославі Любці, Тетяні Федченко та Маріанні Лабик, а також медичній сестрі Ірині Фітас; Ужгородської станції екстреної медичної допомоги – начальнику станції Степана Чулака та фельдшеру виїзної бригади Віталія Пушкаша.
(134).jpg)
Крім того, ужгородських медиків відзначили з департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та обкому профспілки медичних працівників. Отримали медики і музичні та хореографічні вітання, які прозвучали для них зі сцени обласної філармонії, повідомляє Прес-служба Ужгородської міської ради




















До теми
- В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим Героєм
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- В Ужгороді сьогодні запрошують на безкоштовну екскурсію містом
- «Історія у гербах»: в Ужгородському замку провели екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- Захищаючи Україну, загинув хірург Закарпатської обласної клінічної лікарні
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- Сьогодні в Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником
- Для педагогів Ужгорода стартував тренінг «Сучасний учитель 2026»
- Ужгород сьогодні попрощався із захисником – 33-річним солдатом Іваном Бабукою
- Таємниці шляхетних родів: Ужгородський замок запрошує на тематичну екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- Випускний Ужгородської школи мистецтв: свідоцтва, виставка та великий концерт
- В Ужгороді завтра, 9 червня, проведуть в останню земну дорогу захисника Івана Бабуку
- В Ужгороді відзначили 80-річчя діяльності музичного фахового коледжу імені Дезидерія Задора
- Пам’ять дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії проти України, вшанують завтра в обласному центрі
- В Ужгороді вручили свідоцтва випускникам школи мистецтв
- Фотовиставка «Закарпатська зима» відкрилась в Ужгороді
- Центр розвитку дитини Пресвятої Богородиці запрацював біля Ужгорода
- Ужгород сьогодні попрощався зі ще одним захисником – 35-річним солдатом Євгенієм Буко
- В Ужгороді вручили свідоцтва випускникам музичної школи

До цієї новини немає коментарів