В Ужгороді відбулися громадські слухання та обговорення назв вулиць, провулків та площ міста

Керуючий справами виконкому Олена Макара повідомила, що відповідно до розпорядження міського голови Богдана Андріїва було створено робочу групу, яка впродовж кількох місяців займалася уніфікацією назв вулиць міста. Кожну назву проаналізували та дослідили, у результаті члени робочої групи сформували свої рекомендації, які оприлюднені на сайті міської ради, де бажаючі можуть з ними ознайомитися.

Наголошувалося, що ні в якому разі не йдеться про перейменування вулиць, а тільки про впорядкування назв. Наприклад, однією із рекомендацій є написання назв вулиць, названих чиїмсь ім’ям, повністю, тобто писати повністю ім’я, а не ініціали перед прізвищем - не І.Франка, а Івана Франка і т.п.

Під час роботи, крім граматичних помилок та розбіжностей у назвах, виявили також велику кількість вулиць, провулків, що йменуються однаково - їх буде рекомендовано до перейменування.

У зв'язку з цим, враховуючи рекомендації робочої групи щодо уніфікації назв вулиць в Ужгороді, буде підготовлено проект рішення на розгляд сесії міської ради. Зазначалося також, що такі зміни для громадян міста не несуть ніяких матеріальних витрат чи зобов’язань переоформлювати документи.



Прес-служба Ужгородської міськради
До теми
- Пісня для захисників: на Закарпатті соліст гурту «Шабля» Володимир Гейзер виступив для ветеранів війни
- «Музика у фарбах» - Ужгородський скансен запрошує на першу виставку Володимира Машіки
- Завтра, 12 листопада, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Бориса Барча
- Ужгород у скорботі: сьогодні поховали Героя – 24-річного захисника Владислава Діуса
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку Володимиру Пінковському
- В Ужгородській міськраді нагородили працівників соціальної сфери, партнерів та благодійників
- Міністерство соціальної політики, сім'ї та єдності України відзначило Закарпаття як лідера соціальних змін
- "Нога майже рівна — я вже можу присідати": оновлене реабілітаційне відділення відкрили в Ужгородській міській лікарні
- Завтра Ужгород попрощається із полеглим Героєм
- В Ужгороді перевіряли готовність Пунктів незламності
- Громади Закарпаття обговорили, як впроваджувати стратегічне планування й екологічну оцінку для ефективного розвитку й залучення ресурсів
- 48 митців і працівників культури Ужгорода стали переможцями міської премії за досягнення у галузі культури і мистецтва
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- 2,99‰ алкоголю в крові: в Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв

До цієї новини немає коментарів