Чопські прикордонники затримали молдаванина-нелегала

У контрольованому прикордонному районі міста Чоп правоохоронцями виявлено 42-річного іноземця без документів, що підтверджують особу та законність перебування на території України.
Як пізніше з’ясувалося, чоловік мав намір дістатись Ужгорода, щоб звідти потрапити до Словаччини. Оскільки у минулому затриманого уже депортували з Чехії за порушення міграційного законодавства, він обрав саме незаконний спосіб перетину кордону у пошуках кращого життя, повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Після складання відповідних процесуальних документів затриманого доставлено до пункту тимчасового тримання Чопського прикордонного загону для встановлення особи та притягнення до адміністративної відповідальності.
Зазначимо, що з початку року чопськими прикордонниками за спробу порушення державного кордону уже було затримано 32 нелегальних мігранти.
До теми
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- У потягу, що прямував з Угорщини, прикордонники знайшли психотропні речовини
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних
- За 7000$ до Румунії: поліція Мукачева затримала підозрюваного у переправленні чоловіків через кордон
- На Закарпатті кіберфахівці СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували новий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Українські та словацькі прикордонники провели тренінг зі спільного патрулювання кордону
- З початку 2026 року Закарпатська митниця фіксує збільшення на майже сотню порушень митного законодавства
- На кордоні з Угорщиною викрили спробу контрабанди сигарет
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- У горах поблизу українсько-словацького кордону затримали групу порушників
- Військовослужбовці Чопського загону затримали п’ятьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон

До цієї новини немає коментарів