Головний закарпатський прокурор поспілкується з медіа-спільнотою

Свою прес-конференцію головний прокурор Закарпаття проводитиме спільно з представником Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» Мирославом Сімкою за участі начальника відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентини Сеник.
Темою заходу є: «Актуальні питання боротьби з корупцією. Співпраця прокуратури з громадськими активістами у викритті порушень в діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади».
Представник Всеукраїнського Руху з протидії політичній корупції «Під контролем», голова ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Мирослав Сімка розкаже про головні завдання Руху та результати співпраці з прокуратурою у боротьбі з корупцією.
Захід відбудеться за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а (малий актовий зал, 3 поверх).
Як повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, акредитація представників ЗМІ здійснюється за телефоном: 61-23-91 або (066) 9555485 (прес-секретар прокуратури області).
ДОВІДКА:
Всеукраїнський рух з протидії політичній корупції «Під контролем» діє з травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років борються із корупцією у регіонах України. Наразі до Руху входять близько 70 громадських організацій. Головне завдання Всеукраїнського руху «Під контролем» - систематизація та виявлення ознак корупції в діяльності місцевих депутатів, мерів міст та посадових осіб державних органів влади.
До теми
- Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»!
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- Смертельна ДТП на Закарпатті: водія, з вини якого загинуло двоє підлітків, засуджено до 7 років ув’язнення
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Увага водіям: обмеження руху в Ужгороді на вулиці Академіка Шпеника 21 березня
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- Смерть туристки на «Драгобраті»: справу керівництва курорту передано до суду
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- До 200 тисяч пасажирів поза касами: на Закарпатті викрили масштабну схему «тіньових» міжнародних перевезень
- Будівлю Єврейської синагоги з села Великі Ком'яти перевезуть у скансен в Ужгороді
- Верховний Суд залишив у силі вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
- В Ужгороді сьогодні двом ветеранам передали безкоштовні квартири
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає встановлення захисту понад 223 га пралісів
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 56-річним підполковником Олександром Сахнюком
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 51-річним солдатом Михайлом Швандою

До цієї новини немає коментарів