Лекції, дегустації та майстер-класи: що обрати для себе на фестивалі «Sakura Wіne»

Час роботи фестивалю у п’ятницю, 21 квітня: з 14:00 до 22:00.
У суботу, 22 квітня: з 10:00 до 22:00, у неділю, 23 квітня, з 10 до 21:00.
Вхід на фестиваль буде платним – 30 гривень.
Програма лекцій, дегустацій та майстер-класів на 22-23 квітня:
22 квітня, 14:00-15:00
Олександр Бедя - голова ГО "ІРТС" - "Громадська організація "Ініціатива регіонального розвитку та транскордонного співробітництва з лекцією"Навчально-дослідна ділянка европейських сортів винограду "Троянда Карпат"
15:00-16:00
Добоній Інна - викладач Свалявського технічного коледжу Національного університету харчових технологій. Викладає спецдисципліни "Бродильне виробництво і виноробство" з лекцією "Використання пряно-ароматичної сировини, Закарпаття і технології вермутів"
16:00-17:00
Роман Чегіль - ТМ "Чизай" з лекцією "Подорож з ароматом вина" (Лекція про завод, про туристичні продукти ТМ "Чизай", про гарне вино)
17:00-18:00
Презентація книги та дитячий майстер-клас (Презентація книги "Маленька собачка придбає господаря" + дитячий майстер-клас)
18:00- 21:00
Буде працювати кінозал, де можна буде подивитися цікаве кіно про вино та виноробство
23 квітня, 11:00-14:00
Буде працювати кінозал, де можна буде подивитися цікаве кіно про вино та виноробство
14:00-15:00
Юрій Коваленко, магазин "Українська Риба" з двома лекціями «Водні багатства Закарпаття» та «Краса української аквакультури» ( Дізнаємося, які п'ять видів форелі вирощують на Закарпатті, як вибирати червону ікру, де купити та яка реальна вартість закарпатської форелі? Приготуємо разом форель, підуст, марену. Дізнаємося все про морепродукти: устриці, мідії, раки; чорноморська рибу (калкан, катран, скат, барабуля, сарган, кефаль), дунайський оселедець, особливості та поживну цінність, а азовську річкову рибуа
15:00-16:00
Лекція та дегустація від «Виноробного господарства Князя П.Н.Трубецького»
16:00:-17:00
Возняк Аліція - маркетолог ТМ "Карпати Насолоджуйся" з лекцією та дегустацією м’ясних виробів "Сучасні тенденції в галузі харчових продуктів"
17:00-18:00
Ольга Тоічкіна, "Cotnar" з лекцією та дегустацією закарпатського вина "Історія виноробства на Закарпатті"
18:00-21:00
Буде працювати кінозал, де можна буде подивитися цікаве кіно про вино та виноробство.
Прес-служба Ужгородської міськради
До теми
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- «Якою є війна зсередини і що змінилося в Ужгороді»: відверта розмова з Владиславом Товтином
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- Інклюзія — це про гідність: Ольга Принцовська про власний досвід та зміни у суспільстві
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- Мар’яна Нейметі: «Ніхто зверху рядків не диктує, в нього є важливіші клопоти»
- Навіть у найважчі моменти ми все одно співаємо, – керівниця театру «Берегиня»
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Кожна людина має право залишатися собою...»: 13-річна ужгородка Валерія Білецька розповіла про що її друга авторська пісня «Абоненти»
- В Ужгороді відбувся меморіальний захід, присвячений трьом полеглим Героям
- "Ми лікуємося об людину": інтерв'ю з психологинею про підтримку родин військовослужбовців
- Сьогодні – Трійця: традиції, прикмети та головні заборони свята
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Безбар’єрність – це про повагу: як Закарпатський кардіоцентр створює простір, доступний для кожного
- Майже 45 років записів: в Ужгороді презентували третій том «Щоденників Івана Чендея»

До цієї новини немає коментарів