Переможці "щасливого" конкурсу визначаться на ужгородському фестивалі “Майся фест”

«Цей конкурс розрахований на дітей від 7 до 15 років. Жюрі зі складу членів громадської організації та спонсорів обере 7 найкращих робіт. А розподіл подарунків довіримо фортуні, адже переможці самі оберуть їх шляхом жеребкування. Цей конкурс незвичайний ще тим, що ми заохочуємо долучатися до творчих робіт і дорослих (можна подати дітям ідею або долучитися на іншому етапі), адже ми прагнемо спонукати до спільної творчості. Це об’єднує батьків і дітей, старших братів і сестричок з молодшими тощо. Власне, це те, що зближує у цей непростий час, коли ми щодня біжимо кудись, забуваючи зупинитися і зробити таке просте, але потрібне», – прокоментувала член правління ГО «Щасливі діти» Людмила Сюзева.
Прес-служба ГО “Щасливі діти” нагадує, що для участі у конкурсі маленьким закарпатцям разом із батьками або іншими родичами слід створити роботу-проект, яка складатиметься або з малюнка і невеликої описової частини, або з колажа. У роботі діти розкриють питання: В чому моя особливість або людей, які мені близькі (мама, тато, сестричка, друг тощо)? Як я себе відчуваю? Яким хочу бути?
Роботи приймаються до 5 травня. Оголошення результатів конкурсу, а також вручення подарунків відбудеться у понеділок, 8 травня під час фестивалю “Майся фест”. Там же буде оформлено виставку робіт.
Серед призів:
Сімейний відпочинок у:
- “Воєводино” (відвідування дитячого клубу, аква-зони, стрільба з лука, гра в міні-гольф, ексурсія по парку Шенборна, солодкий комплімент від ресторану “Голодна Форель”) від рестобару “Emigrand”;
- Термальному комплексі «Жайворонок» (перебування у аквакомплексі та сімейний обід);- Оздоровчо-рекреаційному комплексі «Термальні води Косино» (перебування впродовж 40 годин у басейнах);- Путівка в англомовний табір від мовної школи «LIK»; - Солодкий вікенд у кав’ярні “Valentyn&Valentyna Shtefanyo”;
- Сімейні фотосесії від Олександри Шманько, Олександра та Марічки Сабо.
Роботи приймаються у:
Дитячому просторі “Морква” (ТЦ “Дастор”)
Мовній школі LIK (вул. Лучкая,16)
Арт-студії "Небо" (вул. Швабська,15)
Магазині “Книголюбчик” (Проспект 40/1)
Бутіку “4travel” (ТЦ “Токіо”)
Важливо! На зворотній стороні необхідно зазначити ПІБ дитини, вік та контактний номер телефону.
До теми
- Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»!
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Aqua Fest – інтерактивна наукова екоподія для молоді відбувається сьогодні в Ужгороді
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- Увага водіям: обмеження руху в Ужгороді на вулиці Академіка Шпеника 21 березня
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Будівлю Єврейської синагоги з села Великі Ком'яти перевезуть у скансен в Ужгороді
- В Ужгороді сьогодні двом ветеранам передали безкоштовні квартири
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 56-річним підполковником Олександром Сахнюком
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 51-річним солдатом Михайлом Швандою
- У Хусті відбудеться ІІ тур ХV Відкритого фестивалю-конкурсу стрілецької пісні «Красне поле» та гала-концерт
- Завтра, 11 березня, в Ужгороді попрощаються із військовим Олександром Сахнюком
- «Борітеся – поборете!» – у центрі Ужгорода відбувся поетичний марафон «Шевченкові читання. Мовою Кобзаря»
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 56-річним старшим солдатом Андрієм Жабським
- Завтра, 10 березня, в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Швандою

До цієї новини немає коментарів