Члени виконкому погодили ужгородцю рефінансування діючого кредитного договору з валюти на гривні

Надання 6 громадянам дозволів на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти, підтримали сьогодні на засіданні виконкому. Ще одним пунктом цього ж рішення погодили мешканцю Ужгорода проведення рефінансування діючого кредитного договору з валюти на гривні шляхом укладення нової угоди з одним із банків із подальшою передачею в іпотеку двокімнатної приватизованої квартири.

Двома іншими рішеннями погоджено прийняття на обслуговування до Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування літнього чоловіка на період виготовлення йому документів та встановлення групи інвалідності, а також звернення до суду щодо призначення опікунів двом особам, повідомляється на сторінці Ужгородської міськради у ФБ.
До теми
- Фіктивні учні, освітня субвенція і право дітей на захист: розпочато кримінальне провадження у справі Руськокомарівського ліцею
- На Закарпатті через алкогольне отруєння госпіталізували двох підлітків
- Ужгород попрощався сьогодні зі ще одним захисником – 46-річним солдатом Олексієм Журавльовим
- Завтра, 19 червня, Ужгород прощатиметься із захисником Олегом Наконечним
- До Дня митника: на Закарпатті підбили підсумки тематичного конкурсу дитячого малюнка
- У четвер, 18 червня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Олексієм Журавльовим
- Ужгород попрощався із полеглим Героєм
- Історія ратуш та бургомістрів: в Ужгороді відбулася безкоштовна тематична екскурсія
- В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим Героєм
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- В Ужгороді сьогодні запрошують на безкоштовну екскурсію містом
- До 8 років ув’язнення засуджено закарпатку, яка за 1000 доларів продала сина і дочку для жебракування
- Щасливі обличчя та відпочинок всупереч усьому: на Закарпатті фінішує перший заїзд «Карпатської зміни»
- «Історія у гербах»: в Ужгородському замку провели екскурсію до Всесвітнього дня геральдики
- На Закарпатті фіксують випадки кору серед дітей: батьків закликають негайно перевірити вакцинальний статус
- Захищаючи Україну, загинув хірург Закарпатської обласної клінічної лікарні
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- На Закарпатті завершився обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2026

До цієї новини немає коментарів