ОСББ "Капушанська, 149" влаштувало генеральне прибирання в "Новому районі" Ужгорода

Мешканці одного з найбільших ОСББ в Новому районі Ужгорода – "Капушанська, 149" – вийшли напередодні на генеральне прибирання прибудинкової території, під час якого, зокрема, навели лад біля під'їздів, впорядкували клумби перед будинками, встановили біля кожного під'їзду урни для сміття.
До благоустрою території долучилися депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв та депутат Ужгородської міської ради Віталій Готра. Разом із мешканцями висадили сакури, клени, кущі бузини.
Нагадаємо, в Ужгороді триває місячник благоустрою, у рамках якого, зокрема, проведено і загальноміську толоку, активно працюють комунальні служби – прибирають, ліквідовують стихійні сміттєзвалища, підстригають траву на зелених зонах, висаджують дерева, квіти, закривають вибоїни на дорогах, що утворилися в осінньо-зимовий період, тощо, повідомляється на сторінці Ужгородської міськради у ФБ.



До теми
- В Ужгороді духівники різних конфесій провели екуменічну молитву за єдність
- Як діяти у випадку надзвичайних ситуацій: в Ужгороді для школярів провели навчальну евакуацію
- Працівники ужгородського водоканалу допомагатимуть відновлювати пошкоджену інфраструктуру у Києві
- У Мукачівській греко-католицькій єпархії підбили підсумки 2025 року та вручили премію ім. Й. Терелі
- Чеське Брно стало містом-побратимом Ужгорода
- Майже 2 роки вважався зниклим безвісти – в Ужгороді сьогодні попрощалися із 46-річним солдатом Михайлом Королем
- Безпечна вода і гідні санітарні умови як основа здоров’я дітей: UNICEF та NEEKA посилюють співпрацю в Ужгороді
- Завтра, 22 січня, в Ужгороді попрощаються із захисником Михайлом Королем
- Ужгородський замок запрошує завтра, 21 січня, на День музейного селфі
- Різдвяний облік птахів: ужгородців запрошують на тематичну екскурсію «Зимуючі птахи нашого краю»
- Ужгородський скансен: музейний календар на 2026 можна виграти за донат для ЗСУ!
- Ужгородська міська рада передала чергову допомогу військовим
- В Ужгородському скансені відбудеться відкриття виставки живопису Ярослава Ілька
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із полеглим 37-річним захисником Володимиром Малєвим
- Ужгородський ліцей №15 отримав благодійну допомогу зі Словаччини на розвиток спортивної інфраструктури
- Стоматологічна клініка в Ужгороді прокоментувала смерть 12-річної пацієнтки
- Як працює пішохідний перехід у КПП «Ужгород – Вишнє-Нємецке» на кордоні з Словаччиною РЕПОРТАЖ
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відбудеться майстер-клас із виготовлення коника-мотанки
- На Закарпатті розробили освітню програму для ромських дітей
- Боксерський тренажер, барабани та бульбашкова «стіна» – в Ужгородському ліцеї №12 відкрили сучасну Кімнату психологічного розвантаження

До цієї новини немає коментарів