Закарпатські прикордонники не впустили українця з Угорщини через матюки та погрози

Чоловік прямував в Україну за кермом автомобіля «Мітсубісі» польської реєстрації через пункт пропуску «Косино», що на кордоні з Угорщиною, разом з пасажирами. Під час здійснення контрольних заходів 21-річний водій, який керував автівкою за дорученням, категорично відмовився надавати транспортний засіб для огляду та почав висловлюватись нецензурною лайкою в бік прикордонників. Через це на кермувальника, який виявився жителем Мукачевого, були складені документи про адміністративне правопорушення за ч. 10 ст. 185 та ст. 202 КУпАП.
(23).jpg)
Під час складання протоколів, чоловік продовжував вести себе зухвало, погрожуючи прикордонникам фізичною розправою. За даним фактом було проінформовано співробітників Нацполіції.
Після прибуття представників поліції, чоловік поскаржився на погане самопочуття, але від огляду викликаного до нього лікаря швидкої допомоги відмовився.
(22).jpg)
Варто зауважити, що українець не мав законних підстав на ввезення даного авто на територію України, оскільки надане ним доручення було видане на чуже ім’я. Дане авто через кордон не пропущене.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
До теми
- Сувенірні купюри замість грошей: на Закарпатті викрито масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн
- На Хустщині поліція затримала водія, який п’яним скоїв ДТП — підозрюваний переховувався від правоохоронців та суду
- Суха погода та вітер: Закарпаття входить у період високої пожежної небезпеки
- Негода на Закарпатті: загинув чоловік, десятки населених пунктів без світла
- На Закарпатті суд уперше визнав працівника ТЦК винним у перешкоджанні діяльності представника Омбудсмана
- У поліції завершили слідство стосовно ще двох наркоторговців із Закарпаття – зловмисники постануть перед судом
- На Закарпатті відбулися перші змагання із дрон-рейсингу «TEIB 2026»
- Повернулися додому: серед звільнених із полону – п’ятеро захисників із Закарпаття
- Майже 11 тисяч закарпатців зареєструвалися на НМТ: як готуються ужгородські випускники
- На Закарпатті селищний голова підозрюється у схемі «каскадних» договорів у закупівлях електроенергії
- Хаб добра в Берегові: як церква, влада і люди об’єдналися заради допомоги
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині, внаслідок якої загинув пішохід
- У Рахові поліція затримала чоловіка, який «замінував» банківську установу
- Курйоз на кордоні з Угорщиною: чоловік вирушив у поїздку із паспортом знайомої
- П’яна поїздка закінчилась ДТП: водій в Ужгороді отримав штрафи на понад 18 тисяч
- Поліція Воловця затримала торговця наркотиками, який «працював» у Мукачівському районі
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, що продав автомобілі, ввезені як «гуманітарна допомога» для ЗСУ на понад мільйон гривень
- Отрута в напої: як агентка рф виконувала завдання спецслужб в Ужгороді – подробиці від правоохоронців
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- Перед судом постане ексдиректор Міжнародного аеропорту "Ужгород"

До цієї новини немає коментарів