Краса вимагає жертв: мукачівка накрала парфумів на 4 тисячі гривень

У підозрюваної правоохоронці вилучили викрадені з мукачівських магазинів два флакони парфумів, дві пудри, блиск для губ та сумочку. Загальна сума викраденого становить 3700 гривень.

З магазинів крала 21-річна мешканка села Червеньово Мукачівського району. Як встановили правоохоронці, дівчина приїздила до Мукачева в особистих справах, а потім заходила до магазинів косметики. Користуючись зайнятістю продавців, жінка забирала з полиць косметичні засоби, зривала з них захисні наліпки аби не попастися на касі і швидко покидала торгові заклади.

Слідчим відділом поліції за всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Наразі вирішується питання про оголошення особі підозри у скоєних злочинах. За такі правопорушення передбачено покарання до 6 років позбавлення волі, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.


До теми
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Мукачівщині
- Повалили на землю та відібрали 9 000 грн: поліцейські Виноградова затримали підозрюваних у пограбуванні чоловіка
- Поліція Рахівщини розслідує ДТП, у якій травмувалися семеро людей, серед яких – двоє малолітніх хлопчиків
- Три ДТП за участі неповнолітніх водіїв сталися на Закарпатті: поліція закликає не допускати дітей до керування транспортом
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Міжгір’я розслідує ДТП за участю трьох авто: за медичною допомогою звернулися 13 людей, серед них — діти
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок
- Алкоголю – у 13 разів більше за норму: в Ужгороді водійка скоїла ДТП
- На Закарпатті від початку місяця розшукали 31 водія-втікача з місць ДТП
- П’ята локація адаптивного спорту на Закарпатті: у Мукачеві відкрили секцію боксу для ветеранів
- На Закарпатті від початку місяця 771 водія оштрафували за перевищення швидкості
- Поліція Закарпаття встановлює обставини ДТП, у якій загинув неповнолітній мотоцикліст
- Поліцейські притягнули до відповідальності порушника, який здійснив забруднення території поблизу озера Синевир
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельного наїзду на велосипедиста на Хустщині
- Поліцейські перевіряють інформацію щодо можливого забруднення природоохоронної території поблизу озера Синевир

До цієї новини немає коментарів