На Закарпатті шукають екстремалів для сплавів по Тисі

Як повідомляє "Турінформ Закарпаття", за словами керівника клубу Івана Дівинця, активний відпочинок на Тисі можна організовувати в різні пори, звісно найкраще з квітня по жовтень.
У залежності від готовності, рівня підготовки учасників, можна організувати стартувати на різних етапах та маршрутах. Дана анімація та атракція, є цікавою для туристів, що відвідують Закарпаття, адже багато хто каже: активний відпочинок, це те, що нам треба, а Закарпаття та Тиса – найкраще підходять, каже пан Іван.
Короткий маршрут: тривалість 1,5 -2 години довжина 11 км трансфер на місце старту Довгий маршрут тривалість від 4 до 6 год довжина 27 км трансфер на місце старту
Що входить: спорядження; плавзасоби; рятувальні жилети; гідрокостюм; Після сплаву активний відпочинок можна продовжити, та замовити пейнтбольне або страйкбольне спорядження, або поїхати на термальні води Велятино.
Довідка та замовлення сплавів за тел.: 0507808088, 0934505020 (Іван Дівинець) Електронна пошта: [email protected] Олександр Коваль, Турінформ Закарпаття
До теми
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Обласному клінічному центру нейрохірургії та неврології – 20 років
- AquaFest в Ужгороді та Мукачеві: інтерактивна наукова екоподія про воду, екологію для молоді
- Закарпаття – у п'ятірці регіонів із найбільшою кількістю ДТП на залізничних переїздах
- Біблійна виставка вишитих картин в Ужгородському греко-католицькому кафедральному соборі
- День донора для потреб ЗСУ провели в Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні
- Екскомандиру "Карпатської Січі" Олегу Куцину присвоїли посмертно звання "Герой України" з орденом "Золота зірка"
- 10 операцій за два дні: в обласній дитячій лікарні допомогли маленьким пацієнтам із складними патологіями
- На Берегівщині судитимуть двох братів за екозлочин у заповідній зоні річки Тиса
- Долучайтеся: Закарпатська обласна станція переливання крові створила спільноту у Viber «Шукаю Донора: Ужгород»
- Простір підтримки і відновлення: як Центр життєстійкості допомагає родинам в Ужгороді
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть організовану групу за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші
- «Бізнес» на незаконному видобутку гравію біля дамби у Виноградові: прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- В Ужгороді триває акція «Дитячий письменник за прилавком»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- Ярослав Ілько презентував в Ужгороді абстракціонізм
- Поліція Закарпаття закликає батьків стежити за перебуванням дітей біля водойм у зимовий період

До цієї новини немає коментарів