Поліція на Мукачівщині встановлює особу збитого на смерть пішохода
Учора, 23 лютого, близько 23-ї години в поліцію надійшло повідомлення про автопригоду в Мукачівському районі, внаслідок якої загинула людина. Заявник повідомив про те, що автомобіль, що смертельно травмував чоловіка, зник з місця пригоди.
Виїздом слідчо-оперативної групи Мукачівського районного відділення поліції встановлено, що смертельна автопригода сталася на автодорозі Мукачево-Берегово. 40-річний мукачівець, рухаючись на автомобілі «Renault» чеської реєстрації з Берегова до Мукачева, на автодорозі біля села Нижній Коропець здійснив наїзд на чоловіка, що переходив дорогу.
Потерпілий від отриманих травм загинув. Документів при ньому не було, його особу ще встановлюють. На вид чоловіку 50-65 років. З місця пригоди водій зник, однак поліція його оперативно розшукала. Чоловік пояснив правоохоронцям, що втік тому, що перебував у стані афекту.
За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ст.286 ч.2 Кримінального кодексу України (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Автомобіль затримано на спецмайданчик поліції. У водія взято кров на визначення вмісту алкоголю, він був тверезий. Обставини трагічної автопригоди з’ясовують слідчі.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- У Берегові виявили іноземця, який майже18 років незаконно проживав в Україні
- У Закарпатській області провели чотириденний тренінг для вчителів
- В атріумі ОВА розгорнули благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників. Половина коштів – на підтримку ЗСУ
- Поліція Великого Березного розслідує смертельну ДТП за участі автомобіля та мотоцикла: загинув неповнолітній
- В Ужгороді розпочала роботу наукова школа «Закарпаття по-закарпатськи»
- В Ужгороді відбувся всеукраїнський форум «Як навчання стає відкритим»
- На Закарпатті відбувся тренінг для лікарів з імунопрофілактики новонароджених
- У Мукачеві виявили залишки палацу Телегді XVI століття
- «Швидка» скоїла наїзд на дитину: поліція Закарпаття розслідує аварію у селі Кваси
- 120 тисяч гривень «відкату» під час реконструкції привокзальної площі у Мукачеві: прокуратура повідомила про підозру посадовцю міськради

До цієї новини немає коментарів