Чи лікувати нежить і про нафтизинову залежність – ужгородська лікарка

Про це uzhgorod.net.ua запитали лікаря-отоларинголога Ірину Доброжанську.
«В університеті нам казали: нежить, який лікують, минає за 7 днів, а нежить, який не лікують – за тиждень. Тобто, якщо ви лікуєтеся, більше 7 днів і немає результату – тоді є зміст іти до лікаря. Перші 3-4 дні ми всі знаємо, що треба попити чаю з лимоном, попарити ноги, можливо, прийняти якісь противірусні препарати, вітамін С – і це вірно. Якщо людина робить все правильно в домашніх умовах і не ходить при цьому на роботу, то за 5-6 днів – одужує. Але якщо від такого лікування за тиждень не стає краще, то, звісно, треба йти до лікаря і не займатися далі самолікуванням», - розповіла пані Ірина.
Вона також відповіла на запитання, чи справді існує таке поняття, як «нафтизинова залежність» від різних крапель для носа, про яку останнім часом так багато розмов.
«Так, таке поняття і справді існує, однак є випадки, коли без крапель не можна обійтися. Але їх, як і всі ліки, потрібно приймати лише за призначенням лікаря, і тільки протягом терміну, який визначив лікар», - додала пані Ірина.
До теми
- "Прийшов і оформив усі документи": які послуги надають у "Ветеранському просторі ВДОМА" в Ужгороді
- Які обстеження безоплатні у сімейного лікаря?
- Перевізникам на замітку: сьогодні, 1 травня, Угорщина запроваджує обмеження для транспорту понад 7,5 т
- Ужгородська музична школа № 1 оголосила набір учнів на 2025/2026 навчальний рік
- Укрзалізниця призначила додатковий поїзд із столиці до Ужгорода і у зворотному напрямку
- Чому важливо перевіряти селезінку після інфекцій та травм
- Закарпатські патрульні нагадують: забруднений номерний знак — порушення правил дорожнього руху
- Як закарпатцям отримати безкоштовні засоби реабілітації?
- Коли пекти паски та фарбувати яйця, щоб усе вдалося: поради до Великодня-2025
- Сучасні вимоги до обладнання лікарень
- Як туристам доїхати потягом до Ужгорода під час будівництва євроколії
- Укрзалізниця забезпечить зручне пересадкове сполучення з Одеси, Полтави, Кременчука до Ужгорода
- Помилки, які можуть коштувати життя: Закарпатський центр екстреної меддопомоги опублікував небезпечні дії, яких варто уникати
- Укрзалізниця відкриває продаж квитків у сполученні Львів – Чоп – Львів для транзитних поїздів
- Укрзалізниця вимушено внесла тимчасові зміни в розклад руху пасажирських поїздів, які прямують до Закарпаття
- Відзавтра на водоймах країни стартує нерестова заборона на вилов риби
- Лише за тиждень в екосистемах Закарпаття додалося 60 пожеж - енергетики нагадують про безпеку під час прибирання
- В Ужгороді побачило світ унікальне видання про Мукачево «Archiv privilegovaneho mesta Mukacheva 1376-1850»
- На три потяги зі столиці до Закарпаття додали додаткові вагони
- Безкоштовні слухові апарати в Закарпатській обласній лікарні ім. Новака: хто може отримати і що для цього потрібно
До цієї новини немає коментарів