Жорстка сатира: в Ужгороді зі своїми п’єсами виступить знаменитий Лесь Подерв‘янський

Культовий автор епічних п‘єс Лесь Подерв'янський запрошує шанувальників своєї творчості на зустріч. Жорстка сатира сучасного класика традиційно містить багато матюків.
Автор читатиме для дорослих. П’єси Подерв’янського – це суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій, це море прихованої й неприкритої іронії. Ви почуєте свої улюблені твори видатного українського сатирика. Саме ті, що давно розібрали на цитати.
Ужгород, 18 березня 2017 р, 19:00
Закарпатский Драмтеатр.
Деталі ТУТ
До теми
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- В ужгородському скансені відрили персональну виставку відомого закарпатського скульптора Василя Олашина
- Театр, що пережив трагедію: Маріупольський драмтеатр завершує 147-й сезон
- Закарпатський облмуздрамтеатр побував із гастролями в Угорщині
- В Ужгороді представили виставку робіт Емми Зайцевої під назвою «Народження образу»
- Маріупольський театр в Ужгороді: виклики, щоденне життя, плани і творчість
- Закарпатський драмтеатр реалізує інклюзивний проєкт за підтримки Українського культурного фонду
- В Ужгороді відбудеться благодійний музичний фестиваль „Con-Temp Trio & Друзі”
- Ужгород приймає V Всеукраїнський фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- «Під цвітом сакури»: в Ужгороді пройде фестиваль камерного театрального мистецтва
- Сім днів – сім вистав. Закарпатський театр ляльок запрошує на тиждень вистав «Театр – дітям»
- У Мукачеві відбудеться новий театральний фестиваль "Сцена для двох"
- Історія однієї картини: «Автопортрет» Петра Шолтеса
- Шанувальників вишивального мистецтва запрошують до ужгородського скансену на виставку «Ойкумена Ірини Ольшанської: будуючи сенси»
- "Хотілося, щоб говорили не про розбомблений театр, а про історію і відновлення". Як працює "театр без даху" з Маріуполя
- В Ужгороді 24 лютого розпочнеться театральний фестиваль «Драма сьогодення»
- Другий міжнародний театральний фестиваль актуальної драматургії «ДРАМА СЬОГОДЕННЯ» відбудеться в Ужгороді
- Ужгород збагатився четвертим органом – королем музичних інструментів
До цієї новини немає коментарів