Дві книжки для дітей презентувала в Ужгороді Юлія Драгун
«Дзвінчики пастушків» – збірочка віршів та колядок. У книзі «Небом сонечко гуляє» уміщені маленькі історії про маму, тепле сонечко, дружбу, домашніх улюбленців: білого котика, курочку-чубатурочку, безтурботного зайчика, півня-веселуна, сіренького горобчика та лісових звіряток. Обидві книжечки вийшли друком напередодні новорічно-різдвяних свят.
Письменниця, спостерігаючи життя села і навколишньої природи, через книгу передає свої знання дітям, прищеплюючи їм любов до навколишнього світу. Юлія Драгун відкрита, щира серцем і душею з великою вірою і любов’ю в Бога, якою ділиться з маленькими читачами і сподівається, що її повчальні історії принесуть їм не тільки задоволення, а й користь.
Першою ластівкою була книга «Хто раніше всіх встає». З того часу одна за одною побачили світ 13 книжок. Це добрий ужинок за сім років.
Майже всі книги друкувалися у Всеукраїнському державному видавництві «Карпати», саме тому розділити радість із письменницею прийшли директор Віктор Браславець та головний редактор Борис Кушнір.
На зустрічі були присутні письменник Дмитро Кешеля, провідний методист Обласного організаційно-методичного центру культури, фольклорист, літературознавець, бібліограф, заслужений діяч мистецтв України Іван Хланта, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор філософії Марія Баяновська, директор науково-дослідного інституту церковного хорового співу Української богословської академії Карпатського університету імені Августина Волошина Марія Жабляк.
Гостю потішили і юні виконавці творчої студії «Едельвейс» Манукович Нікіта, Лендел Уляна, Лесів Дарина (музичний керівник Вікторія Ковач), учениця дев’ятого класу Ужгородської загальноосвітньої школи № 6 імені Василя Ґренджі-Донського Вероніка Хланта та учні третіх класів Ужгородської спеціалізованої школи № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, які співали колядки та декламували вірші письменниці.
Марія Жабляк виконала дві пісні на слова Юлії Драгун – «Білка-вчителька» (музика М. Жабляк) та «Молитва дитяти» (музика Марії Баяновської), повідомили в ужгородській міській бібліотеці для дітей «Казка».
За матеріалами Закарпаття онлайн
До теми
- Ужгородський скансен запрошує завтра на тематичну вечірню екскурсію «Великодні звичаї та традиції Закарпаття»
- Названо переможців ІІ Відкритого фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- У художньому музеї ім.Й.Бокшая представив свій творчий доробок художник Віктор Сірко
- Закарпатський народний хор запрошує завтра своїх шанувальників на «Бал в старому селі»
- В Ужгороді розпочався II Відкритий фестиваль-конкурс театрального мистецтва «Ужгородський Березіль»
- Закарпатський народний хор став засновником фольклорного фестивалю-конкурсу «Шовкова косиця»
- Бетховен та Мендельсон: симфонічний оркестр філармонії запрошує на музику контрастів
- Дорога суміжних надій: історія доньки і ветерана, які підтримують військових словом і піснею
- 12-річна ужгородка Валерія Білецька дебютувала з авторським синглом «Скажи мені»
- Ужгородців запрошують на виставку живопису Ярослава Ілька
- Театр як місія, а не просто сцена: розмова з Олесею Чепелюк
- 4 січня в Ужгородському скансені відбудеться традиційний щорічний фестиваль «Коляди в старому селі»
- Протягом місяця триватиме в Ужгороді ювілейна виставка Творчого об'єднання художників Закарпаття
- Ужгородська музична школа №1 дала великий Різдвяний концерт
- В Ужгороді вдруге провели Фестиваль закарпатського вертепу
- Камінь, що пам’ятає імперії: унікальний храм Святої Єлизавети на Закарпатті
- «Місто»: виставка робіт закарпатських художників у Генеральному консульстві Словацької Республіки
- Автентичні словацькі колядки, віншування та колоритні вертепи – в Ужгороді відбувся огляд-конкурс «Словацький бетлегем-2025»
- Студії “Косиця” 10 років: в Ужгородському скансені відкрили виставку закарпатських сорочок
- «Принцип гештальту» – в Ужгороді відкрито персональну виставку робіт Тараса Табаки

До цієї новини немає коментарів