Виноградівська поліція затримала молодика з марихуаною

Співробітники Виноградівського відділення поліції зупинили чоловіка, який мав при собі згорток з наркотичною речовиною
Вчора, 19 січня, на службу «102» надійшло повідомлення про підозрілу особу на вулиці Корятовича у Виноградові. Співробітники поліції на місці події виявили 30-річного жителя смт. Міжгір’я та у присутності понятих вилучили у нього 10 грамів речовини, схожої на «марихуану».
Чоловік пояснив правоохоронцям, що тримав наркотики для власного споживання. Вилучену речовину направлено на експертизу. Слідство триває.
Відділ комунікації Закарпатської поліції
До теми
- В Ужгороді затримали водія з ознаками сп’яніння, який вчинив ДТП та залишив місце події
- На Абранському перевалі внаслідок ДТП загинула людина, ще двоє травмовані
- Погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька: поліція Мукачева оголосила підозру зловмиснику
- Шукали майже три доби: поліцейські Рахова спільно з рятувальниками розшукали двох неповнолітніх хлопчиків
- В Ужгороді відреставрували вертеп-церкву часів Другої світової війни
- Ужгородців та гостей міста завтра запрошують у центр міста на «Різдвяні коляди»!
- Поліція Воловця затримала сімейного насильника, який побив дружину та накинувся на поліцейських
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Поліція Ужгорода розслідує ДТП за участі мікроавтобуса та мотоцикла — травмований неповнолітній водій двоколісного
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- 5 років ув’язнення за хабар: за матеріалами поліції Закарпаття суд виніс вирок члену ЛКК
- За клопотанням слідчих поліції Мукачева суд обрав запобіжний захід зловмиснику, який стріляв у багатоповерхівці
- Поліція Мукачева затримала зловмисника, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження своїй знайомій
- Минулого тижня на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Всеукраїнський форум єднання національних спільнот «Ми різні, ми єдині та об’єднані» відбувся на Ужгородщині
- Поліція розслідує ДТП за участі неповнолітніх на Хустщині – травмувався 14-річний хлопець
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM

До цієї новини немає коментарів