Мешканець Львівщини налагодив "бізнес", цуплячи номерні знаки з автомобілів
Як повідомив виконувач обов`язків керівника Ужгородської місцевої прокуратури Іван Савко, 26-річний мешканець Львівщини, до того ж, вже раніше судимий за крадіжки, на шлях виправлення не став та знову вчинив нові тяжкі, умисні, корисливі злочини.
Зокрема, в передноворічні свята чоловік, викрав передній та задній державний реєстраційний номерні знаки з автомобіля «OpelMokka», який належить громадянину Німеччини. Знявши номера з автомобіля зловмисник, залишав свій номер телефону, зателефонувавши на який власники вкрадених номерних знаків чули суму не мешу 1 тис.грн, саме стільки злодій вимагав за їх повернення.
Крім цього, досудовим розслідуванням встановлено, що і на самий Новий рік - 1 січня 2017 року о 4 ранку в місті Ужгороді, зловмисник повторно демонтував та викрав передній та задній державний реєстраційний номерний знак з автомобіля «VolkswagenSharan» з іноземною реєстрацією. Так само він викрав і державний реєстраційний номерний знак Словацької Республіки з автомобіля марки «Audi A6». На авто зловмисник традиційно залишив свій номер телефону і вимагав гроші за повернення номерів. Правоохорнцям вдалося оперативно затримати злодія і прокуратурою вже оголошено йому обґрунтовану підозру у вчиненні вказаних злочинів.
Наразі прокуратурою погоджено і клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під вартою.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
До теми
- У пункті пропуску «Ужгород» виявили українця, що перебував у розшуку: побоюючись затримання, той утік у Словаччину
- Підозрюваних у розвідці наслідків удару «Орешніком» на Львівщині взято під варту - прокуратура
- У Перечині відкрили відремонтований корпус початкової школи Ліцею ім. Героїв 68-го батальйону
- Змерзли й втратили орієнтування: на Рахівщині гірські рятувальники прийшли на допомогу туристам
- В Ужгороді поліцейські прилаштували до притулку двох собак бійцівської породи, господарка яких померла
- На Рахівщині взято під варту чоловіка із двома спільницями за спробу налагодити бізнес на незаконних переправленнях через кордон
- У Мукачівській греко-католицькій єпархії підбили підсумки 2025 року та вручили премію ім. Й. Терелі
- Три родини Героїв отримали ключі від власних осель в Ужгороді
- СБУ затримала на Закарпатті керівника одного з районних ТЦК, який «заробляв» на військовозобов’язаних
- Мукачівський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України «Смарагдова ліра»
- Рятувальники надали допомогу сноубордистці на Драгобраті
- Ярослав Ілько презентував в Ужгороді абстракціонізм
- Рятувальники надали допомогу травмованій лижниці на горі Красія
- На Хустщині, ймовірно, через отруєння чадним газом загинуло троє людей
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України та 107-ої річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР
- Понад 200 працівників критичної інфраструктури Закарпаття пройшли курси нацспротиву
- Поліція Закарпаття закликає батьків стежити за перебуванням дітей біля водойм у зимовий період
- Збір розвідданих для ворога, в тому числі - про удар Орєшніком. На Закарпатті затримано двох чоловіків
- На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання «Січові стрільці на Закарпатті»
- Під прикриттям гуманітарки: як закарпатські митники викривають незаконні схеми

До цієї новини немає коментарів