На Міжгірщині злодій-рецидивіст накрав горілки на 2 тис. гривень

Зранку 5 грудня в Міжгірську поліцію надійшло повідомлення від жительки с.Новоселиця, приватного підприємця. Заявниця повідомила про крадіжку алкогольних напоїв з її магазину.
Як з’ясували правоохоронці, прибувши на місце скоєння злочину, крадій проник в магазин, розбивши вікно. Його поживою стала горілка різних найменувань на суму 2000 гривень.
За «гарячими слідами» поліція затримала нічного крадія. Як з’ясувалося, в магазин заліз 21-річний житель с.Новоселиці. Попри свій молодий вік, юнак має вже дві судимості – за хуліганство та грабіж.
Затриманий зізнався у скоєному, з його будинку поліція вилучила частину краденої горілки. За даним фактом розпочато досудове розслідування. Вирішується питання про обрання крадію міри запобіжного заходу.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Поліція затримала зловмисника, який кинув бойову гранату в будинок правоохоронця у Виноградові
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть організовану групу за незаконний видобуток піщано-гравійної суміші
- Поліція Закарпаття розслідує вибух на території приватного домоволодіння у Виноградові
- У Берегові поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат, набої та гранати
- Стабільна робота та гідна зарплата: долучайся до патрульної поліції Закарпаття
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта
- На Берегівщині поліція затримала іноземця, підозрюваного у переправленні п’ятьох чоловіків через державний кордон України
- Після повернення з фронту поліцейським «стрілецького» батальйону вручили чергові звання та нагороди
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 38 водіїв, які залишили місце ДТП
- Закарпаття нарощує вітрову генерацію для стабільної роботи енергосистеми
- Переправляли чоловіків через кордон із використанням інкасаторського авто: за матеріалами поліції Берегівщини судитимуть групу зловмисників
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх

До цієї новини немає коментарів