Закарпаття очима народного художника України

Видатні імена закарпатського живопису.
В"ячеслав Приходько - народний художник України. Жив і творив в Ужгороді.
Працював у станковому живописі та графіці.
Автор міських пейзажів, жанрових полотен і натюрмортів. Прославився неповторною художньою манерою, образністю та стилістикою. Вніс вагомий і оригінальний внесок у розвиток Закарпатської школи живопису.
Джерело: Фундація розвитку закарпатського мистецтва
До теми
- «Закарпатське різьбярство: у вимірах минулого й сучасності» - відбудеться круглий стіл
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- Театр, що пережив трагедію: Маріупольський драмтеатр завершує 147-й сезон
- 30 травня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки «Дитячі мрії»
- В Ужгороді стартував Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця».
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт «Музика єднає покоління»
- Ужгородський скансен запрошує шанувальників мистецтва на виставку живопису та декоративної кераміки «Магія весни»
- «Ритми Великодня» - у музеї ім.Т.Легоцького в Ужгороді відкрили виставку
- Тіберій Шютів: «Прогрес і досягнення моїх студентів – для мене найбільша нагорода»
- Камерна виставка Аурелії Федор «Назустріч весні» експонується в Ужгородському замку
- В Ужгороді відбулися Шевченкові читання
- В очікуванні Великодня: в Ужгородському скансені розпочинає роботу Майстерня писанкарства
- Ужгородський скансен запрошує на презентацію дебютної книги Михайла Марковича «Ватра в Карпатах. Репортажі з минулого»
- Ювілейну виставку творів Михайла Сапатюка презентували в Ужгороді
- "Хотілося, щоб говорили не про розбомблений театр, а про історію і відновлення". Як працює "театр без даху" з Маріуполя
- Закарпатський музей народної архітектури та побуту відкрив виставку з фондової колекції «Мереживо надії»
- Вечір фортепіанної музики, що перенесе у світ образів минулого - обласна філармонія запрошує сьогодні на концерт
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту Антон Ковач представив серію живописних робіт «Подорожі»
- В Ужгородському скансені відкрили виставку «Погляд і поклик» авторства двох одеських художниць різних поколінь
- Рідкісні світлини, нариси, бокораші та опришки: виходить друком видання Михайла Марковича «Ватра в Карпатах. Репортажі з минулого»
До цієї новини немає коментарів