Вулиці Ужгорода готують до подальшого асфальтування

Сьогодні в Ужгороді працівники комунального підприємства КШЕП продовжують готувати до асфальтування вулиці Станційну, Підградську, Анкудінова. На перехресті вулиць Перемоги-Грушевського комунальники ремонтуватимуть світлофор, повідомили в Ужгродській міській раді.
Знімають фрезою старий асфальт на вулиці Польовій, готують дорогу до асфальтування. Такі ж роботи завершують на вулиці Перемоги, зокрема, поруч із вулицею Новака.
Продовжують роботи з капітального ремонту – міняють бордюри, викладають тротуари – на внутрішньоквартальній території біля будинку №74 на вулиці Тлехаса.
«Закарпателектробуд» сьогодні ремонтує трансформаторну підстанцію на Минайській №7 та відновлює лінію вуличного освітлення на вулицях Шевченка, Толстого.
Працівники підприємства «УжАгромікс» продовжують підстригати живопліт, прибирають сквери по місту.
До теми
- У неділю в Ужгороді обмежать рух авто на одній із ключових вулиць
- "Швидше автобуси будуть добиратися": що кажуть водії та міськрада про нову організацію руху в Ужгороді
- На площі Театральній в Ужгороді тривають підготовчі роботи до санації каналізаційного колектора
- Комунальне підприємство обслуговуватиме маршрут № 19: в Ужгороді відбувся конкурс із визначення перевізника
- Свідомий бізнес = соціальна ініціатива: компанія Kаrcher долучилася до прибирання міського простору в Ужгороді
- До уваги! Актуальний графік руху автобуса №11Б в Ужгороді
- В Ужгороді відсьогоді офіційно припинено опалювальний період
- В Ужгороді розпочався місячник благоустрою: містян закликають долучитися до весняного прибирання
- Комунальні питання та співпраця: в Ужгороді відбулося засідання Ради голів ОСББ
- Уже восьмий екоострівець – майданчик для сортування сміття – відкрили в Ужгороді
- В Ужгороді частково перекрито рух для авто вулицею Карпатської України
- Департамент міської інфраструктури Ужгородської міськради: очищення від снігу та бурульок дахів і прилеглих територій – відповідальність балансоутримувачів
- У центрі Ужгорода сьогодні тимчасово не буде води
- В Ужгороді триває капремонт вулиці Карпатської України: водіїв просять бути уважними у зв'язку із перекриттям лівої смуги
- До уваги пасажирів маршруту №20 в Ужгороді: через ремонт заїзних кишень на вул. Доманинській можливі ускладнення при посадці та висадці
- Завтра у частині Нового району в Ужгороді не буде води
- Завтра, 21 вересня, перекриють рух для транспорту на кількох центральних вулицях Ужгорода
- Енергонезалежність медицини: як Ужгородська кластерна лікарня готується до зими
- В Ужгороді відкрили вже сьомий екоострівець для сортування сміття
- До уваги пасажирів! Відзавтра, 1 вересня, в Ужгороді змінюється маршрут ще одного комунального автобуса

Коли вже почнуть ремонтувати вулицю Лобачевського?? Неможливо ні пройти, ні проїхати!!!