Угорсько-український кордон заблоковано -- блискавка влучила у сервер шенгенської системи реєстрації
Ввечері, 15 серпня, близько 19.30 вийшла з ладу шенгенівська система реєстрації на всій ділянці угорсько-українського кордону, через пошкодження серверу, до якого влучила блискавка. Наслідком виходу з лади системи є значні ускладнення у роботі прикордонних служб, фактичне блокування роботи в пунктах пропуску. Так, станом на 16 серпня на найбільшому КПП „Загонь” вже утворилась 3 кілометрова черга легковиків і мікроавтобусів. Про це сьогодні, 16 серпня, повідомив Консул України в Угорській республіці (м. Ніредьгаза) Ален Панов.

