Зустріч у форматі "від кордону до кордону" відбулась в Ужгороді
Молодь зі Сходу та Заходу говорила про єдність
Молодь зі Сходу та Заходу говорила про єдність
Жінка назвала себе і повідомила, що вона родом з Виноградова.
Самовільні підключення та зрив магнітних індикаторів на електролічильниках - такі способи крадіжок електроенергії найчастіше виявляли працівники ПАТ «Закарпаттяобленерго» впродовж минулого тижня.
Берегівським районним судом в повному обсязі задоволено позовні вимоги Берегівської місцевої прокуратури, яка звернулася до суду в інтересах неповнолітнього.
Майже 60 тисяч пачок цигарок з українськими акцизними марками знайшли у автомобілі
У Хусті комунальники облаштовують парк біля колишнього лісокомбінату.
Про таку можливість попереджають жителів окремих вулиць
У рамках підготовчих робіт з переключення водогону діаметром 500 мм у районі перехрестя вулиць Баб’яка та Володимирської на вівторок, 24 травня, планується проведення робіт із заміни запірно-регулюючої арматури орієнтовно з 11:00 до 14:00.
23 травня о 13:19 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання службового автобуса марки «ПАЗ», який возив працівників на завод.
Потерпілий ще не знав, що його квартиру обікрали, коли правоохоронці затримали злодіїв. Двоє затриманих львівян, які вже мали раніше проблеми з законом, вчинили опір поліцейським під час затримання.
Змагання відбувались цими вихідними у місті Бардіїв, Словаччина.
Охоронець одного з підприємств натиснув кнопку термінового виклику поліції охорони, коли помітив, як близько другої години ночі невідомий чоловік намагається відчинити припарковане неподалік дороге авто.
25 травня о 12:00 відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, яка визначить поріг «склав/не склав» для тестів з української мови і літератури, математики та історії України.
22 травня о 03:57 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, розташованому на вул. Ужгородській у Перечині.
22 травня в Ужгороді відбулися гастролі Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича. Мельпоменівці привезли сучасну страшно смішну комедію на дві дії «Кредит для камікадзе» за п’єсою Анатолія Крима «Євангелії від Івана».
Прикордонники Чопського загону разом з працівниками митниці у пункті пропуску «Павлово» виявили приховані сигарети, що у незаконний спосіб переміщувались до Словаччини.
У неділю, 5 червня, відбудуться відкриті змагання з гірського бігу (Skyrunning) та північної ходьби (Nordwalking).
В центрі міста над Латорицею зіткнулися два автомобілі.
В аматорсько- професійних змаганнях взяли участь біля двадцяти пар тенісистів Закарпаття, Львова та Івано-Франківська.
У неділю о 05:10 екіпаж мукачівських патрульних отримав повідомлення про ДТП без потерпілих на вул. Матросова.