Закарпаття: над майбутнім автомагістралі "Києв-Чоп" згустилися чорні хмари
Дедалі гіршого вигляду набуває асфальто-бетонне покриття на закарпатській ділянці автомагістралі "Київ - Чоп".
Дедалі гіршого вигляду набуває асфальто-бетонне покриття на закарпатській ділянці автомагістралі "Київ - Чоп".
Дискусія про доцільність-недоцільність скасування преференційних територій для бізнесу точиться від початку року. Воно й не дивно -- до 15 березня до Міністерства економіки та з питань європейської інтеґрації мають надійти звіти з аналізом ефективності діяльності спеціальних економічних зон (їх в Україні 9) та територій пріоритетного розвитку (11).
"Ми готові створювати консорціум для будівництва нової труби по Україні за маршрутом Новопсковськ-Ужгород. Існуючу ж газотранспортну систему ми можемо підтримувати і самі, у нас достатньо грошей", - сказав Івченко, у якого є тумбочка з 2 мільярдами євро у шухляді.
Жителі гірських районів Закарпаття відмовляються оформляти державні акти про право власності на землю, оскільки їм це економічно не вигідно — про це у середу на прес-конференції повідомив начальник головного управління земельних ресурсів області Василь Шимон.
що без гарячої води місто не залишиться
Як свідчать дані Державної інспекції з контролю за цінами, зростання середніх рівнів цін в Закарпатській області на хліб з муки І сорту (4,8%, з 1,67 до 1,75 грн. за 1 кг.) і на хліб з борошна вищого гатунку (3,9%, з 2,02 до 2,1 грн. за 1 кг) відбулося унаслідок підвищення роздрібних цін у Виноградівському, Великоберезнянському, Воловецькому, Перечинському, Свалявському, Тячевському, Ужгородському, Хустському районах і в містах Ужгород, Мукачево і Хуст.
Приросту доходу (понад 30%) досягнуто Берегівською ОДПІ, ДПІ у Виноградівському, Іршавському, Тячівському, Рахівському районах, у Великоберезнянському відділенні Ужгородської МДПІ. Найвищого приросту досягнуто Мукачівською ОДПІ, де надходження до бюджетів усіх рівнів зросли в порівнянні з минулим роком більше ніж на 60%
Відновлено електропостачання всіх 2 тисяч 42 населених пунктів в Україні. Про це повідомили в прес-службі МНС України.
Сьогодні в управлінні майнової політики Ужгородської міської ради відбувся конкурс-екзамен з обрання нового директора КП "Ринок-1".
У жовтні 2003 року біля с. Минай, що на Ужгородщині, почало працювати підприємство по виробництву електрокабельної продукції для автомобілів. На сьогодні це один з найбільших інвестиційних проектів на території Закарпаття: японська компанія “Ядзакі Корпорейшн” інвестувала в будівництво заводу майже 32 мільйони євро. Для Японії це, практично, перша пряма інвестиція в Україну. І, як визнає інвестор, – вдала. Отож співпрацю вони планують не тільки продовжити, а й значно розширити
Це Закарпатські заводи "Електроавтоматика", "Закарпатспецкомплектгаз" і Ужгородський турбогаз.
Вчора в Ужгороді ініціативна група з числа підприємців, що торгують на території міського комунального підприємства “Ринок-1” (так званого “Зеленого ринку”) звернулася до голови Закарпатської ОДА Віктора Балоги з проханням про зустріч. Сьогодні зранку така зустріч відбулася, у ній, окрім губернатора та підприємців, взяли також участь Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов та начальник управління майном Ужгородської міськради Віктор Мартин. Краще би підприємці не зустрічалися з ними взагалі!
У цьогорічному рейтингу соціально-економічного розвитку територій України, Який формує Інститут реформ України, у трійку лідерів стрімко увірвався Ужгородський район Закарпатської області. Він зайняв третє місце після м.Ялта та Бориспільського району Київської області
Мінеральна вода "Шаянська" одержала золоту медаль
Уряд України виділив 3,5 мільйона гривень на часткове відшкодування відсоткової ставки за користування кредитом сільгосппідприємствами і фермерськими господарствами у Закарпатській області
Це туризм, житлово-комунальне господарство,робочі місця тощо
Новий уряд не декларативно, а конкретними справами взявся за відродження українського села.
Основна причина підвищення ними цін на хліб – відсутність державного регулювання у сфері виробництва хліба.
В житлово-комунальному господарстві склалася критична ситуація як у економічному, так і в технічному аспектах. Кредиторська заборгованість підприємств становить 123,4 млн.грн., у тому числі за газ – 40,2 мільйона, електроенергію – 56,3 мільйона. Разом з тим, заборгованість споживачів за отримані житлово-комунальні послуги складає 93,7 млн. грн., з яких населення боргує 70,8 мільйона гривень.
Скандал між Мукачівською райрадою,де головує Ілля Токар і трудовим колективом підприємства "Санаторій "Перлина Карпат" знову набирає обертів."Перлина Карпат" - єдиний привабливий туристичний заклад Закарпаття що ще й досі немає "хазяина".Конфлікт замовляють провладні "бізнес"-групи Мукачівщини,ще б пак,ринкова вартість санаторію близько 1 млн.дол.США.Тепер коли у "прихватизаторів" влада "своя" не тільки у районі а й у державі - трудовому колективу не позаздриш.