У Закарпатській академії мистецтв відбувся обласний конкурс з живопису ім. А. Ерделі
Конкурс проводиться щорічно у 2 тури: перший – відбірковий, другий – заключний. У ІІ-му турі творчого змагання взяли участь 40 учнів шкіл мистецтв області віком від 10 до 15 років. Завдання конкурсу – протягом трьох годин намалювати натюрморт у техніках на вибір – гуаш, акварель, акрил.

