Культура

Відбудеться онлайн-чат із Андрієм Любкою

на порталі "Буквоїд"

04.07.2009, 17:47

Народна артистка України Лариса Білак: "Театр — це основа мого життя, мої сльози, моя радість, мій сум, це мої злети і падіння, мої тривоги, моє неспання..."

Вона здатна блискавично перевтілюватися, сповнена щирості й позитивної енергії, неймовірно вродлива, має індивідуальну харизму, вона — акторка, але в житті залишається сама собою, себто чарівною і неповторною жінкою..., себто Ларисою Білак.

04.07.2009, 14:32

Новий фестиваль "Простір радості в Карпатах"

З 2 по 9 липня поблизу села Лумшори Перечинського району пройде фестиваль "Space оf Joy in Carpathian Mountains"

02.07.2009, 17:15

УВАГА!!!! Фестиваль голубців на Берегівщині !

На Закарпатті цього року народилося кілька "гастрономічних" фестивалів.

02.07.2009, 12:37

Програми на Закарпатті на липень 2009 року

Інформує Берегівський туристичний інформаційний центр

01.07.2009, 17:24

"Гамора-2009"

Вогонь і вода – цьогорічні теми фестивалю "Гамора" - свята фольклору і ковальського мистецтва, що розпочався у суботу у Лисичеві на Іршавщині.

29.06.2009, 10:11

27 червня пройде ковальський фестиваль "Гамора"

27 червня у селі Лисичево Іршавського району Закарпатської області відбудеться щорічний ковальський фестиваль "Гамора–2009".

24.06.2009, 08:21

Ужгороді вийшла книжkа про монастирі

Минулого місяця в ужгородському ВАТ `Патент` вийшла книга диякона Олександра Монича `Заневський монастир в Полонинах: нариси з історії Угольського та Углянського монастирів`.

23.06.2009, 21:20

У ПЕРЕЧИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДЕНЬ МІСТА З "ФАЙНИМИ ЇДІННЯМИ"

28 червня у Перечині відбудеться День міста

23.06.2009, 14:05

Фестиваль чеського кіно "Золоті 60-ті"

Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові спільно з "Клуб Т.Г.Масарика в Ужгороді", "Ужгородська Спілка чеської культури ім.Я.А.Коменського", газети "Зaкарпатська правда" представляє:

23.06.2009, 12:41

"Гамора 2009"

27-28 червня 2009 року в селі Лисичево Іршавського району Закарпатської області відбудеться щорічний фестиваль

22.06.2009, 16:10

90 молодиць візьмуть цьогоріч участь у Параді наречених

90 наречених влаштують ужгородцям та гостям міста свято — вже другий і, можна сказати, традиційний Парад наречених. Грандіозне шоу відбудеться 28 червня на пл. Театральній.

21.06.2009, 12:43

Фестиваль ковальства "Гамора 2009"

27-28 червня 2009 року в селі Лисичево Іршавського району Закарпатської області відбудеться щорічний фестиваль "Гамора 2009".

20.06.2009, 13:26

Гастрономічні фестивалі 2009 в Закарпатті

Голубці, бограч, ріпа, бринза і ще …

20.06.2009, 13:19

У закарпатській Колочаві відкрили музей вузькоколійки

Учора в селі Колочава Міжгірського району відкрито музей "Колочавська вузькоколійка". Розташувався він на території музейного комплексу-сканзену "Старе село" у вигляді потяга, що складається із діючого паровоза та 10 вагонів.

15.06.2009, 17:11

У Колочаві відкрили музей вузькоколійки

Учора в селі Колочава Міжгірського району відкрито музей "Колочавська вузькоколійка". Розташувався він на території музейного комплексу-сканзену "Старе село" у вигляді потяга, що складається із діючого паровоза та 10 вагонів.

15.06.2009, 15:29

Відбудуться пригодницькі перегони "Gorgany Race 2009"

27-28 червня 2009 року в районі гірського масиву Горгани в українських Карпатах

15.06.2009, 11:59

Закарпатський Перечин святкуватиме День міста з "Файними перечинськими їдіннями"

27-28 червня буде відзначатися 610 річниця від першої письмової згадки про місто Перечин. У рамках святкування ввечері 27 червня планується проведення святкового вечора у районному будинку культури та вручення звання " Почесний громадянин міста Перечин".

12.06.2009, 19:30

"Відлуння Менчула" докотилося аж до Тюмені

8 червня відбувся другий фестиваль "Відлуння Менчула", який щороку на свято Трійці збирає гостей в с. Драгово Хустського району. Цього року на фестиваль до села, яке відоме своєю мінеральною водою, приїхали гості не тільки з України, а й з сусідніх країн.

12.06.2009, 17:34

Гордість Закарпаття - середньовічний замок-палац “Сент-Міклош” поступово розвивається

Цю споруду дослідники здебільшого відносять до палаців, хоча за зовнішнім виглядом, а головне, за системою оборонних споруд це був справжній середньовічний замок.

09.06.2009, 10:48

Останні новини