Кабмін погодив звільнення голови Закарпатської ОДА Полоскова
Кабінет міністрів погодив звільнення голови Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Анатолія Полоскова. Рішення прийнято 17 листопада.
Кабінет міністрів погодив звільнення голови Закарпатської обласної державної адміністрації (ОДА) Анатолія Полоскова. Рішення прийнято 17 листопада.
Перші 1200 ноутбуків для вчителів привезуть на Закарпаття цього тижня, 18-19 листопада. Про це Суспільному повідомив заступник голови Закарпатської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Олександр Пацкан.
Тримання під вартою без можливості внесення застави – саме такий запобіжний захід за доводами прокурора Великоберезнянського відділу Ужгородської окружної прокуратури обрано закарпатцеві. Чоловіка підозрюють у скоєнні тяжкого злочину – нанесенні тяжких тілесних ушкоджень співмешканці, що призвело до її смерті (ч. 2 ст. 121 КК України).
Поблизу села Оріховиця Ужгородського району прикордонники затримали чотирьох місцевих жителів, яких підозрюють в контрабанді сигарет. Про це Суспільному повідомила речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук.
На Закарпатті за десять місяців поточного року 92 людини загинули та 461 травмувалися у ДТП.
38 депутатів Закарпатської облради вирішили провести збори у ректораті УжНУ. Про це повідомляє кореспондент Суспільного з місця подій.
Для всіх власників чотирилапих законодавством встановлені правила вигулу тварин. За їх порушення передбачена адміністративна відповідальність. А окремі породи собак віднесені до категорії потенційно небезпечних. Про що слід пам’ятати господарям та які особливості вигулу домашніх улюбленців. Питання вигулу тварин регулюються Законом України "Про благоустрій населених пунктів". На його підставі усіма місцевими радами приймаються власні, місцеві Правила благоустрою, які містять вимоги та заборони.
Ігровий корабель Ужгородської футзальної ліги яскраво зайшов у гавань 2 туру й подарував шанувальникам шкіряного м’яча нову порцію вболівальницьких вражень.
У цьому журналістському матеріалі ми спробуємо розібратися із деякими важливими фактами нашої історії, які, з одного боку, є історично недоведеними, але з іншого, є частиною державного міфу, при чому відразу, як мінімум, двох країн – України та Угорщини.
До Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання легкового автомобіля ВАЗ 1988 року випуску. Подія трапилася на вул. Волошина в смт Чинадієво Мукачівського району.
344 нові випадки захворювання на коронавірус підтвердили на Закарпатті впродовж доби 16 листопада. Про це повідомили на сторінці Закарпатського обласного центру громадського здоров'я у Facebook.
В поліцію 17 листопада надійшло повідомлення про замінування Закарпатської обласної ради. Інформацію про це Суспільному підтвердила речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан.
У вас є запитання щодо вакцинації від COVID-19? Вагаєтесь, чи можна вам імунізуватися? Не знаєте, яку вакцину обрати? Проґавили час для введення другої дози і не знаєте, чи можна продовжити?
Комунальні установи та організації до 1 грудня мають укласти договори з постачальниками газу. У випадку відсутності постачальника, газ таким бюджетним установам відключать. Про це розповіла комерційна директорка «Закарпатгазу» Юлія Соколова на сторінці товариства в мережі Facebook.
У Мукачеві знову квітне «Шалена сакура» таку назву дерево отримало через нетипове цвітіння по кілька разів на рік, зокрема і в холодний період.
10 тисяч доз вакцини Comirnaty від Pfizer зберігають нині в спеціальних морозильних камерах в Закарпатському центрі контролю та профілактики хвороб. Про це 16 листопада Суспільному повідомила головна епідеміологиня Закарпаття Вікторія Тимчик.
«Закарпатгаз Збут» уклало угоду з Нафтогазом, щоб забезпечити газом населення за ціною 7,99 грн, яка є значно нижче ринкової. Про діючі тарифи на газ для населення від «Закарпатгаз Збут», та відповідь на головне питання - якою буде ціна в опалювальному сезоні 2021-2022.
Вчора, 15 листопада, близько 17:15, до поліції звернувся схвильований 56-річний місцевий житель, який повідомив, що до його помешкання проник невідомий чоловік та погрожував йому зброєю.
13 жовтня поліомієліт підтвердили у невакцинованої 12-річної дівчинки з Тячівщини: в неї паралізувало ногу. А на початку жовтня захворіли семеро дітей на Рівненщині. У них теж не було щеплень. Найменшу, 17-місячну дівчинку, паралізувало. Головна епідеміологиня Закарпаття Вікторія Тимчик повідомляла: в області достатня кількість вакцини від поліомієліту — загалом понад 28 тисяч доз