Новорічні ранки у дитсадках Ужгорода проводять без батьків
Новорічні ранки в дитячих садках Ужгорода проводять без присутності батьків.
Новорічні ранки в дитячих садках Ужгорода проводять без присутності батьків.
«Новоселицька сливовиця» та «Боронявська шархань» – саме ці два фільми презентували у четвер 17 грудня.
Ароматів, що витають у винарнях немає більше ніде, а саме вино, можна не тільки пити, але й просто нюхати та насолоджуватися.
Як пережити карантин з користю? Знають герої нашого наступного сюжету. Пара, яка наразі проживає і працює на Перечинщині, під час березневого локдауну шукала можливість підзаробити… Зрештою почали виготовляти тарілки з пляшок. А потім й інші вироби зі скла.
Наразі відомо, що аварія трапилася сьогодні, 23 грудня, близько 9:30 ранку.
На порядку денному – два десятки питань.
Обранням старост округів у громадах на Закарпатті закінчується перший етап децентралізації. Про це Суспільному сказав експерт із місцевого самоврядування Володимир Феськов.
Інцидент трапився вночі 21 грудня в обласному центрі Закарпаття на вулиці Шафарика.
З 25 грудня в ужгородських школах розпочнуться зимові канікули. Про це повідомила заступниця директора міського департаменту освіти Марина Пуківська. Триватимуть канікули до 10 січня.
Сьогодні на сесії Ужгородської міської ради розглянули кілька десятків питань щодо життєдіяльності міста.
2020 рік вийшов дуже непередбачуваним і важким.
Майже 150 учасників надіслали свої фото за перший день акції "Купи зустріч – подаруй дитині свято".
Запалення вогнів головної ялинки в переддень святого Миколая, традиційно знаменує початок Новорічно-Різдвяних свят.
Про це повідомила заступниця директора міського департаменту освіти Марина Пуківська.
Ужгородець Юрій Гандера народився у сім’ї з угорським корінням. З дитинства любив малювати. Але, на жаль, чоловік не мав змоги здобути професійну освіту в сфері живопису. Натомість, закінчив мистецький навчальний заклад з художньої обробки металу.
Подорож Закарпаттям з популярною ведучою.
Перший відкритий Чемпіонат Ужгорода зі спортивного орієнтування відбувся 20 грудня в селі Оноківці.
Неймовірні та чарівні пам'ятки, що не залишать байдужими нікого, хто хоч раз побачить їх. В чому їх унікальність на Закарпатті?
Закарпаття з висоти: неймовірне відео карстових проваль у Солотвині
Парад миколайчиків відбувся 19 грудня в Ужгороді.