Чому потрібно відвідати Закарпатський фестиваль пряників?
Долучайтеся, буде цікаво!
Долучайтеся, буде цікаво!
Три фотозони – «Міжгірський віл», «Долоня бокораша» та «Ліс трембіт» – презентували у Міжгірському районі. Проєкт «Давні традиції в новому форматі» створили за програмою «Малі міста – великі враження» від Міністерства культури України.
Продовжуємо інформувати про відкриття креативних фотозон на Міжгірщині.
Мужня "Долоня бокораша" від сьогодні готова до спалахів фотокамер.
Невдовзі соцмережі заполонять світлини з трьох унікальних фотозон на Міжгірщині.
Сьогодні, 17 листопада, в 5 районах області пройдуть традиційні "Вільні екскурсії Закарпаттям".
Про це у соцмережі Фейсбук пише Тетяна Літераті.
"Мури його високі і товсті, і своєю могутністю він схожий на фортецю Іскандер...".
Гуляючи музейними доріжками ужгородського скансену, складається враження,що і дійсно знаходишся в закарпатському селі 17 19 століття.
Долати вершини разом.
В урочищі Усть-Турбат Кедринського лісництва лісові господарники Брустурянського лісомисливгоспу збудували новенький рекреаційний пункт.
Кидання монеток у воду вже давно став невід’ємним обрядом під час подорожі: туристи вірять, що кинувши монетку у воду, вони неодмінно повернуться до відвіданого вперше місця.
Ужгород хоч і знаходиться за тисячі кілометрів від Сполучених Штатів, однак має із ними зв’язок. Як пов’язаний обласний центр Закарпаття з далекою заокеанською землею і що цікавого можна подивитися у місті, щоб дізнатися про це більше?
Останнім часом ДП «Рахівське ЛДГ» посилено працює в напрямку рекреації та туризму. Тільки за цей рік з`явилося 2 великих рекреаційних пункти, до цього часу діяло 5, крім цього у кожному з 7 лісництв постійно до послуг відпочивальників функціонують також малі зони відпочинку – це столики, лавочки, місця для розведення вогню та збору сміття тощо, їх налічується 34.
Універсальна "шпаргалка", готова для користування та поширення.
Відвідавши у жовтні Закарпаття, Антон Бондарев з Харкова написав особистий блог та поділився своїми враженнями. Читаємо, щоб побачити себе збоку. Текст подано мовою оригіналу.
Найменший із нацпарків Закарпаття на Іршавщині ще тільки чекає на своїх відкривачів.
Тисячі гектарів резерватів букових пралісів та старовинна дерев'яна церква на честь св. Михаїла в селі Ужок, - все це є в переліку світової спадщини ЮНЕСКО; також саме тут є містичне місце падіння найбільшого в Європі метеорита в селі Княгиня, уламок якого нині зберігається у музеї у Відні; а ще - тисячолітні дуби — Дідо-дуб та дуб-Чемпіон у селі Стужиця; на території парку й унікальна гора Кременець, на вершині якої сходяться три кордони — український, словацький і польський; це фантастична кількість старовинних дерев’яних храмів, початок двох культових річок — Ужа та Сяну, того самого, про який співається в українському славні.
В Ужгороді розроблять програму дій для розвитку туристичного потенціалу, а також створять туристично-інформаційний центр та додаток для смартфону про місто, велоінфраструктуру та план заходів в місті на наступний рік. Про це домовилися на публічній консультації із зацікавленими сторонами, яку організувала ГО “Центр UA”.
Наступного року в замку планують відкрити ще кілька виставок та музеїв. Зокрема, відвідувачі вже через рік зможуть дізнатись про ливарну справу, яка процвітала на Закарпатті, у музеї ливарства. Зараз вже є чимало експонатів серед яких, старовинні терези, печі та багато інших чавунних виробів.