Демонстрація в Лондоні: наступна - на Давнінґ стріт
У вівторок, 23 листопада, близько півтори тисячі людей вийшли на демонстрацію біля пам'ятника Святого Володимира в дільниці західного Лондона Голланд Парк.
У вівторок, 23 листопада, близько півтори тисячі людей вийшли на демонстрацію біля пам'ятника Святого Володимира в дільниці західного Лондона Голланд Парк.
МВС України спростовує інформацію, повідомлену зранку опозиційним 5-им каналом про залучення російських працівників міліції спеціального призначення для акцій на вулицях української столиці.
У Києві на Олімпійському стадіоні відбувся футбольний матч у рамах групового турніру Ліги Чемпіонів між українськими чемпіонами Динамо Київ та клубом Рома зі столиці Італії.
Кілька тисяч спецназівців оточили Адміністрацію президента на вулиці Банковій у Києві. Бійці підрозділу Барс стоять у кілька шеренг. На вулиці Інститутській бійці спецназу стоять, виставивши щити, в касках і шоломах. Агенції передають, що спецназ продовжує виходити з приміщення Адміністрації президента.
Опозиційний кандидат Віктор Ющенко в парламенті приніс присягу президента України на Острозькій Біблії та Конституції. Перед цим спікер парламенту Володимир Литвин закрив сесію після того, як від Ігоря Юхновського пролунала пропозиція, аби Віктор Ющенко прийняв присягу.
Триває акція громадянської непокори на Майдані Незалежності на підтримку Віктора Ющенка. Учасники акції протестують проти попередніх результатів виборів, які приписують перемогу владному кандидату Віктору Януковичу.
Сполучені Штати погрожують покарати Україну, якщо твердження про фальсифікації на виборах не будуть терміново розглянуті і всі порушення виправлені.
Генпрокуратура та МВС виступили із заявою, у якій застерегла про свою готовність вдатися до дій в разі виникнення загрози конституційному ладу та безпеці громадян.
У телезверненні в понеділок увечері кандидат у президенти, прем'єр-міністр України Віктор Янукович заявив, що не сприймає дій тих "окремих політиків", які закликають людей брати участь у протестах.
Владімір Путін, президент Росії, потелефонував українському прем'єр-міністру Віктору Януковичу і привітав його з "перемогою у другому турі президентських виборів".
Українська опозиція назвала сфальсифікованими офіційні попередні результати недільних президентських виборів, згідно з якими прем'єр-міністр Віктор Янукович на кілька відсотків випереджає Віктора Ющенка.
Явка виборців у Донецькій області у другому турі виборів виявилася рекордною - близько 97 відсотків.
Комітет Виборців України, недержавна організація, що 11 років спостерігає за українськими виборами, заявляє, що другий тур нинішніх президентських виборів став найбруднішою кампанією за всю історію спостережень комітету.
Керівник виборчого штабу Віктора Януковича Сергій Тигипко передбачає, що у зв'язку з багатьма скаргами на порушення під час голосування результати виборів можуть оскаржуватися.
Голова Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов заявив, що ЦВК у понеділок до обіду "підіб"є деякі результати голосування."
ЦВК оприлюднила попередні результати голосування в другому турі виборів.
Двоє ведучих каналу "Студія 1+1" відмовилися вести президентський марафон на каналі в неділю через темники.
За підсумками голосування в Австралії, Китаї, Японії, Сінгапурі й Малайзії кандидат у президенти Віктор Ющенко впевнено випереджає Віктора Януковича.
Дитину знайшли працівники Виборчої комісії в селі Березна Чернігівської області в день першого туру виборів
Почався другий тур виборів президента України. Виборчі дільниці сьогодні будуть відкриті з 8:00 до 20:00.