11 липня — купальські змагання "Кубок Воєводино-2009"
У суботу, 11 липня, на базі туристичного комплексу "Воєводино" у рамках святкування Івана Купала відбудеться турнір "Кубок Воєводино-2009", участь в якому можуть взяти усі охочі.
У суботу, 11 липня, на базі туристичного комплексу "Воєводино" у рамках святкування Івана Купала відбудеться турнір "Кубок Воєводино-2009", участь в якому можуть взяти усі охочі.
Цікавий поєдинок відбувся минулими вихідними між футбольними командами Ужгородської та Міхайловецькою (Словаччина) митниць. 22 учасники міжнародної зустрічі з футболу продемонстрували на найкращому футбольному полі, що у підніжжі "Камелоту", достойну та захоплюючу гру справжніх мужчин.
"Закарпаття" - ПФК "Севастополь" - 1:1
Сезон 2008/2009 (й особливо його весняна частина) запам’ятається ужгородським уболівальникам футболу не тільки перипетіями на полі їх улюбленого ФК "Закарпаття", а й постійними переїздами в Мукачево, де команда проводила свої домашні поєдинки
Дійство проходитиме в Ужгороді на території авторинку "Наталі". Початок o 12.00.
суботу, 20 червня, у с. Пийтерфолво, що на Виноградівщині
5 – 7 червня в Тячеві відбувся ХІ Міжнародний турнір з греко-римської боротьби, в якому взяли участь 160 учасників в тому числі команди з Литви, Придністров’я, Угорщини та 15 команд з різних міст України
07 червня на аеродромі в м. Мукачево відбудеться замагання з драг-рейсингу.
30 травня в Києві відбулися фінальні ігри чемпіонату України серед команд-дуплетів.
Традиційно податківці Закарпаття у чесній та безкомпромісній боротьбі на спортивному майданчику визначають найсильнішу команду з міні-футболу, волейболу та настільного тенісу.
6 червня, спорткомплекс "Юність", початок о 16.30
У суботу, 6 червня, у спорткомплексі "Юність"
У суботу, 6 червня, в Тячеві відбудеться вже традиційний Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків.
Понад 80 учасників з різних країн змагалися за звання кращих на Міжнародному турнірі з петанку "Сакура-2009"
За традицією, яка склалася у Федерації футболу Закарпаття, фінальний матч кубка області проводиться 9 травня на День Перемоги. Цього року у вирішальному поєдинку за кубок на мукачівському стадіоні "Приладист" зустрілися команди ФК "Поляна" та ФК "Берегвідейк" (Берегово).
в Ужгород зїхалися команди з України, Росії, Білорусі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Литви, Болгарії, Франції, Польщі.
3 травня в Ужгороді відбулося відкриття нової траси для мотокросу і турнір на Кубок міста Ужгорода за підтримки мера Сергія Ратушняка.
В Ужгороді та Мукачеві проходять вело змагання, а велоспорт набуває дедалі більшої популярності серед молоді Закарпаття
9-10 травня в Ужгороді у Боздошському парку пройде Міжнародний петанк-турнір "САКУРА" на якому буде присутній президент Всесвітньої федерації петанку Клод Азема
Перемогу здобула ужгородка Ірина Мадяр