Спорт

В Ужгороді справжні чоловіки розігрували хокейний "Кубок Закарпаття"

Упродовж двох днів - 26 та 27 лютого, Ужгород був центром хокею – гри справжніх чоловіків. У місті над Ужем, на штучній льодовій ковзанці "Срібний лід", вперше за останні роки пройшов міжнародний хокейний турнір "Кубок Закарпаття".

28.02.2011, 09:42

В Ужгороді вперше за останні 20 років пройде хокейний турнір

Сьогодні на ковзанці "Срібний лід" відбулася прес-конференція тренера дитячої хокейної команди міста Ужгорода Василя Ябрика, головною темою стало проведення в Ужгороді хокейного турніру "Кубок Закарпаття" (26-27 лютого). У турнірі, який триватиме з 9.00 до 14.00 два дні поспіль, візьмуть участь дві команди з Ужгорода і дві команди із Словаччини (Кошице та Свидник) .

25.02.2011, 20:16

Пам’ятний волейбольний турнір ім. Михайла Карабина

Минуло вже 5 років з того часу, як пішов з життя Михайло Петрович Карабин — чуйна, авторитетна в районі людина. За свій 35-річний трудовий стаж на освітянській ниві Михайло Петрович зробив чимало для розвитку освіти на Верховині.

22.02.2011, 08:09

ГАмула відповість на запитання

У середу, 2 лютого на інформаційно-діловому порталі "Мукачево.net" відбудеться чат-інтервю з найбільш епатажним тренером України, очільником ФК "Закарпаття" Ігорем Гамулою.

01.02.2011, 15:05

Закарпатські сноубордисти повернулися зі світової першості з додатковими квотами на Кубок світу

Напевно, сноубординг в Україні ще не скоро залишить перелік екзотичних видів спорту, адже професійну підготовку можна отримати лише в одному місці на Закарпатті. Тому не дивно, що саме представники цього регіону — Аннамарі Чундак та Йосип Пеняк — гордо несуть прапор України на міжнародній арені. Про їхні останні здобутки на "мундіалі" та завдання на майбутнє розповів старший тренер збірної Олександр Кострома.

27.01.2011, 08:12

Заключний волейбольний акорд

Річний волейбольний марафон змагань у районі фінішував у Вучковому. Тут відбувся турнір, приурочений Дню села. Першість виборола “Освіта”, перемігши у фіналі “Березовий віник” — 2:0.

26.01.2011, 18:54

Закарпатець Станіслав Кравчук став бронзовим призером канадського етапу Кубка світу з фристайлу

У неділю на канадському курорті Монт-Габріел завершився третій етап Кубка світу з фрістайлу у лижній акробатиці. Прихильники українського лижного спорту знову мають гарний привід для гарного настрою – Станіслав Кравчук виборов чергову медаль у своїй кар’єрі – бронзову.

17.01.2011, 21:16

Шанси Закарпаття приймати зимові Олімпійські ігри-2022

Обговорили керівники краю та голова НОК України Сергій Бубка

01.12.2010, 14:22

Сергій Бубка допоможе з ужгородським "Авангардом"?

Ужгородський стадіон "Авангард", котрий перебуває на етапі включення до переліку тренувальних баз з підготовки до Євро-2012, зараз отримав предметні шанси на нове життя.

30.11.2010, 16:49

В Закарпатті відкрили новий спортивний комплекс "ZINEDINE"

Cьогодні в Закарпатті відкрили новий спортивний комплекс "ZINEDINE" вартістю 2,5 млн. доларів США

30.11.2010, 15:03

Українських зірок навчать грати в більярд

У Києві відбудеться грандіозний турнір самої популярної настільної гри

26.11.2010, 16:36

Кубок Карпат залишився на Закарпатті

Не для кого не секрет, що розвиток авіамодельного спорту на Міжгірщині є пропорційно залежним від діяльності тандему батька і сина — Олександра і Віталія Дорошенків, які в найскрутніші часи не залишили улюблену справу і по праву добилися чималих успіхів у цьому виді спорту

19.11.2010, 09:09

Кубок з карате у Мукачівців.

7 листопада в м. Мукачево пройшов Кубок Закарпатської області з Шотокан карате-до серед дітей ,юнаків та дорослих, що був організований Управлінням у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА, та Закарпатською обласною федерацією Шотокан карате-до.

12.11.2010, 07:55

Закарпатська футбольна команда ФК "Берегвідейк" взяла Кубок України

Вперше в історії закарпатського футболу, команда, яка виступає в чемпіонаті Закарпатської області, гратиме у Кубку України з футболу серед професіоналів. До цього часу у цьому турнірі область представляло лише ужгородське ФК "Закарпаття".

01.11.2010, 16:56

УКРНЕТ і Мікс-Файт підкорили східну столицю України

За підтримки національного інтернет-порталу "УКРНЕТ" 24 жовтня в Донецьку пройшов V тур відкритого чемпіонату України зі змішаних єдиноборств M-1 Selection Ukraine 2010

26.10.2010, 10:48

У Мукачеві змагались юні боксери Закарпаття та Прикарпаття

У боксерському клубі "Рукавичка" пройшов представницький дитячо-юнацький відкритий чемпіонат Мукачева з боксу. Змагались спортсмени з усіх куточків Закарпаття та Прикарпаття. З найкращого боку показали себе мукачівські, ужгородські, берегівські та рахівські боксери.

25.10.2010, 07:53

На чемпіонаті України з карате вихованці мукачівського клубу "Сінай" завоювали 6 нагород

Приємна звістка долетіла на Закарпаття із Донецька: на чемпіонаті України з карате за версією JKS вихованці мукачівського клубу "Сінай" завоювали шість нагород! Таке досягнення заслуговує на повагу — на Донбасі своє володіння бійцівськими прийомами демонстрували понад 300 спортсменів із 14 регіонів країни.

24.10.2010, 08:47

Дмитро Халаджі вийде на ринг у Донецьку

Про це відомий український атлет заявив 19 жовтня, на прес-конференції, присвяченій міжнародному турніру зі змішаних єдиноборств (мікс-файту).

20.10.2010, 11:22