Cтаном на 10.30 в Закарпатті проголосували 5,3 відсотка виборців
На Закарпатті розпочався ІІ тур виборів Президента України. Вранці 7 лютого 2010 року на території краю вчасно розпочали роботу всі 776 виборчих дільниць.
На Закарпатті розпочався ІІ тур виборів Президента України. Вранці 7 лютого 2010 року на території краю вчасно розпочали роботу всі 776 виборчих дільниць.
Виборчі новини від Ужгородського прес-клубу
Олександр Кеменяш: Ми намагаємося розбудити в кожному громадянську свідомість
Про особливості другого туру виборів на Закарпатті портал "Мукачево.нет" поцікавився в провідних політичних експертів області.
У найзахіднішій області України вибори почалися вчасно. Принаймні про це звітують обидва штаби кандидатів на пост Президента України
У понеділок, 8 лютого, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Святослава Бабілі, координатора виборчих програм ГМ "ОПОРА" в Закарпатській області.
Як повідомив сільський голова села Лазещина Рахівського району Іван Пранничук, автомобіль, отриманий згідно з цією програмою Уряду, дуже зручний та економний з точки зору споживання пального та інших показників.
7 лютого президента України ти призначаєш і голову районної викоанвчої влади.
Штаб кандидата у президенти України Віктора ЯНУКОВИЧА продовжує готувати базу для масштабних фальсифікацій. Про це сьогодні заявив керівник Центрального виборчого штабу Юлії ТИМОШЕНКО Олександр ТУРЧИНОВ, повідомила прес-служба БЮТ.
Сьогодні, 7 лютого, в Україні проходить другий тур виборів Президента.
Іван Юрійович Козак увійшов у літературу на початку 90-х років минулого століття як самобутній письменник
Політолог та історик Сергій Федака дав прес-конференцію для ЗМІ стосовно результатів і сподівань президентських виборів на Закарпатті.
Зараз іде активна "обробка" українців, мовляв: не варто взагалі йти на вибори, а якщо вже вирішили піти – то голосуйте проти всіх, аби ця влада знала,скільки людей її не сприймають. Мені дивно чути подібні заяви. Адже, маючи раз на пять років можливість вибору Президента країни, нас хочуть позбавити цього права
Позавчора, 3 лютого, Верховна Рада ухвалила зміни до закону про вибори Президента, що передбачають скасування кворуму на засіданнях виборчкомів
Коли після першого туру виборів стало очевидним, що чимало людей хочуть бачити на місці Президента не зубрів від політики, а відносно нові обличчя, від яких ще не встигли втомитися – цілком природньо, що лідери перегонів вирішили використати цей факт на свою користь
"Напередодні другого туру у Верховній Раді робиться все, щоб створити умови для фальшування виборів, свідченням цьому є вчорашнє голосування про внесення змін до "Закону Про вибори Президента України", – так прокоментував ініційовані Партією регіонів і проголосовані напередодні зміни до виборчого законодавства голова Народного Руху України, голова комітету ВР України з питань європейської інтеграції, екс-міністр закордонних справ України Борис Тарасюк 4 лютого на прес-конференції в Ужгороді.
Для Тимошенко ж важливо стати гідним лідером заможної країни
Терміново виділити кошти для проведення упереджувальних протипаводкових заходів із Стабілізаційного фонду, закликали Уряд України представники Української Народної Партії, оскільки за повідомленнями Гідрометцентру України, снігові запаси у деяких регіонах, зокрема на Закарпатті уже перевищують норму.
За словами Ф. Шандора, похибка у результатах могла бути зумовлена відмінностями у методиці та методології проведення екзит-полу (вибірка, реальна кількість виборців, крок тощо)