Ужгородських підприємців попередили і дали 10 днів
Ужгород – чудове європейське місто з багатою історією та традиціями. Однак уже багато років потерпає від засилля численних вивісок, самовільно встановлених на власний смак і бачення.
Ужгород – чудове європейське місто з багатою історією та традиціями. Однак уже багато років потерпає від засилля численних вивісок, самовільно встановлених на власний смак і бачення.
Стабілізаційна дотація Кабінету міністрів України в сумі 15,5 мільйонів гривень, яка надійшла на Закарпаття для фінансування професійно технічних навчальних закладів (ПТНЗ), тільки частково вирішила проблему трьох Мукачівських профтехучилищ.
"Те, що роздули зі вчорашнього звернення – це нісенітниця. Не думаю, що хтось насмілиться сказати, що закарпатці – це сепаратисти", - Рівіс
Стан виконання місцевих бюджетів за перший квартал поточного року, як і за минулий рік, свідчить про позитивну динаміку наповнення місцевих бюджетів.
Сьогодні прес-група УСБУ в Закарпатській області повідомила про перевірку звернення депутатів обласної ради, прийнятого на вчорашньому сесійному засіданні.
Реальна вартість нинішнього споживчого кошика становить 2,4-2,7 тисяч гривень. Про це в інтерв'ю виданню «Фокус» повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко.
У вівторок, 5 квітня, у великій залі Ужгородської міської ради відбувся робочий семінар з головами житлово-будівельних кооперативів щодо різних питань, які в перспективі повинні вирішувати їхні керівники.
На першому пленарному засіданні третьої сесії Закарпатської облради депутати ухвалили рішення звернутися до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, а також до народних депутатів України – вихідців із Закарпатської області для підтримки ними відповідної законодавчої ініціативи.
6 квітня в Закарпатській ОДА відбудеться засідання організаційного комітету з підготовки і проведення заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. У засіданні візьмуть участь представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, громадської організації ,,Союз Чорнобиль України” в Закарпатській області та інші фахівці ОДА.
Про активізацію співпраці з містом-побратимом Дармштадтом говорили сьогодні міський голова Богдан Андріїв та меценат, друг танцювального колективу Ужгородського центру культури та дозвілля "Писанка" Пітер Гоос.
Управління праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому Мукачева підготувало й направило майже 200 листів до усіх мукачівців, які пересуваються на візочках.
Сьогодні відбулось чергове засідання Закарпатської ОДА.
Сьогодні, 5 квітня о 9.40, 15.000 школярів Виноградівського району на Закарпатті - католики, православні та протестанти одночасно попросили від Бога мир в Україні.
Зокрема, відрегулювати роботу митного посту «Тячів» та сектору митного оформлення «Хуст», які нещодавно були виведені зі структурного підрозділу митниці на Закарпатті. Це призвело до призупинення діяльності місць доставки митних вантажів, які надавали якісні послуги з митного оформлення вантажів близько 1000 суб'єктам зовнішньої економічної діяльності Тячівського, Рахівського, Міжгірського і Хустського районів
Відповідне звернення сьогодні, 5 квітня, направили до парламенту депутати Закарпатської обласної ради.
Сьогодні, 5 квітня, депутати Закарпатської обласної ради затвердили звернення до Президента, прем’єра та спікера парламенту, головною темою якого стало внесення змін до Конституції України та надання широких адміністративних і фінансових повноважень органам місцевого самоврядування.
Рішення про умови оплати праці голови бюджетної комісії Закарпатської обласної ради депутати прийняли сьогодні, 5 квітня, під час пленарного засідання сесії. Так, у проекті рішення сказано, що посадовий оклад голови комісії Василя Кошелі становитиме майже 5 тисяч гривень.
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль закликає міську владу Ужгорода та Мукачева виконати розпорядження про частковий демонтаж вивісок «Сбербанку России».
Закарпатська облрада виділила чималу дотацію на багатостраждальні закарпатські ПТУ.
Голова ОДА підписав чергове розпорядження про перейменування вулиць у рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Цього розу змінені назви 10 топонімів у семи населених пунктах Тячівського та Ужгородського районів.