Працівники ужгородського водоканалу продовжують запуск міських фонтанів
Працівники ужгородського водоканалу продовжують запуск після зупинки на холодну пору року міських фонтанів.
Працівники ужгородського водоканалу продовжують запуск після зупинки на холодну пору року міських фонтанів.
Сьогодні, 19 квітня, в місті Ужгород, на території міського центру зайнятості відбувся весняний Ярмарок професій та вакансій «День кар’єри». На ньому були представлені підприємства та організації, які зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів, які бажають зробити перший крок до своєї кар’єри.
Сьогодні, 19 квітня 2018 року, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС припинено вивезення з України тютюнових виробів на автомобілі «RENAULT TRAFIC».
З нагоди 70-річчя кафедри фізичного виховання Ужгородського національного університету, сьогодні та завтра, 19-20 квітня, в Ужгороді проходить I-а науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання вдосконалення системи фізичного виховання і спортивної роботи у вищій школі».
18 квітня у рамках святкування 20-річчя факультету міжнародних економічних відносин відбулася лекція з участю представників ОБСЄ. Нагадаємо, нині в Організацію з безпеки і співробітництва в Європі, робота якої спрямована на запобігання конфліктам, їх урегулювання й ліквідацію наслідків, входить 57 країн Північної Америки, Європи та Центральної Азії.
18 квітня у холі головного корпусу УжНУ відбувся відкритий урок-презентація, організований кафедрою військової підготовки. Студенти будь-якого факультету вишу мали можливість не тільки приміряти військову форму й потримати в руках зброю, а й поспілкуватися з викладацьким колективом та студентами військового підрозділу. У такий спосіб його керівництво вирішило допомогти молоді побороти страх перед зброєю та військовою формою, а також дати можливість дізнатися про нюанси навчання на кафедрі. Відвідав захід і проректор УжНУ з наукової роботи Ігор Студеняк.
Як уже повідомлялося, у мистецькому просторі ILKO Gallery (м. Ужгород) відкрилася виставка графічних робіт видатного митця, одного з корифеїв закарпатської школи живопису Гаврила Глюка «Рисунок».
На Закарпатті працівники митного посту «Тиса» припинили незаконне вивезення цигарок громадянином Угорщини. Вивозив тютюнові вироби іноземець автомобілем «OPEL OMEGA».
Напередодні, 18 квітня, на факультеті післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки відбулося пленарне засідання Міжнародної дводенної науково-практичної конференції «Актуальні питання надання медичної допомоги на засадах ПМСД».
Фізичний факультет Ужгородського нацунверситет й до організації дозвілля студентів підходить інноваційно.
Її вже вдруге провели учні Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня № 1 з поглибленим вивчення англійської мови.
Серед лауреатів – студент і випускники Ужгородського університету.
З початку 2018-го року.
Сьогодні у Львові розглянули апеляційну скаргу Рахівської та Тячівської райдержадміністрацій на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду, який скасував незаконні розпорядження вищезгаданих райдержадміністрацій на затвердження детального плану територій під гірськолижний туристично-рекреаційний комплекс «Свидовець» за межами сіл Лопухово і Чорна Тиса та селища Ясіня.
Останнього суд відпустив під домашній арешт, а він спокійнісінько розгулював по селу, де зарізав свого ровесника.
Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв вже другий рік поспіль проводить відкритий фестиваль камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури». Захід відбувається у рамках загальноміського фестивалю «Сакура-Фест».
Можливість виступити на національному турнірі, котрий відбудеться в травні у Києві, здобули «Мажоритарщики» з Ужгородського національного університету.
Напередодні, 18 квітня, уповноважений угорськoго уряду Іштван Грежа та ректор Закарпатського угорського інституту ім Ференца Ракоці ІІ, президент Угорського педагогічного товариства Закарпаття (KMPSZ) Ілдика Орос передали 5 відремонтованих дитячих садків на Берегівщині.
Великою кількістю сміття із Закарпаття, яке періодично приносять води місцевих річок, обурюються в сусідній Словаччині. Через сміття на Закарпатті Україна платить величезні штрафи Угорщині.
У середу, 18 квітня, в Ужгороді відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та філією Державної установи «Центр пробації» у Закарпатській області.