Військовослужбовцям продовжили термін повернення із СЗЧ

Верховна Рада України продовжила термін добровільного повернення на службу для військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ) або дезертирували. Тепер вони можуть повернутися без кримінальної відповідальності до 1 березня 2025 року.
Раніше цей термін спливав 1 січня 2025 року, але завдяки внесеним змінам військові отримали додаткові два місяці для повернення на службу.
Військовослужбовці, які скористаються цією можливістю, будуть поновлені на службі з усіма пільгами та соціальними гарантіями. Зокрема, їм відновлять виплату грошового забезпечення, продовольче та інші види забезпечення, а також інші пільги, встановлені законодавством України.
Військовослужбовці, які бажають повернутися на службу, можуть звернутися до своїх військових частин або повідомити про свій намір відповідні органи, такі як спеціалізовані прокуратури у сфері оборони, територіальні управління Державного бюро розслідувань, органи Національної поліції чи територіальні управління Військової служби правопорядку.Цей крок спрямований на зміцнення обороноздатності країни та надання можливості військовослужбовцям виправити свою помилку без серйозних юридичних наслідків.
До теми
- На Закарпатті завершено відновлення ділянки міжнародної траси Київ – Чоп
- Майже 125 тисяч ВПО та 105 місць тимчасового проживання: як Закарпаття підтримує переселенців
- Від дитячих товарів до одягу та взуття: кожен бажаючий може придбати на митних аукціонах
- На Закарпатті набирає масштабів підготовка до національного спротиву
- 4 тисячі вступників до закладів вищої освіти Закарпаття отримали рекомендації до зарахування на бакалаврат: як перевірити та що робити далі
- Вступ-2026: майже 1,2 млн заяв подано до закладів вищої освіти. Які напрями найпопулярніші?
- Для повернення після СЗЧ військові тепер можуть обрати один із понад 70 підрозділів
- Понад 50 евакуаційних поїздів та організованих груп прийняло Закарпаття від початку повномасштабної війни
- З початку року на видатки, пов’язані з війною, Закарпаття спрямувало понад 682 млн грн
- 18 ветеранів Закарпаття вже подали заявки: документи на допомогу до 95 тисяч гривень приймають до 31 липня
- Чинна відстрочка в «Резерв+» не зупиняє незаконне доставлення до РТЦК та СП: ситуація на Закарпатті
- Як дитині продовжити навчання в українській школі, якщо ви з Закарпаття виїхали за кордон
- Помічник Представника Уповноваженого ВРУ з прав людини втрутився у ситуацію з чоловіком, доставленим до ТЦК
- «Ветеранський спорт» на Закарпатті: найбільше локацій – в Ужгороді
- Без паперових довідок і зайвих перевірок: що змінить новий закон для переселенців
- Посилено критерії бронювання для будівельників і перевізників
- Ветеранський спорт: стартує прийом заявок на ІІІ квартал 2026 року
- Чим відрізняється відстрочка від бронювання
- Ліс, висаджений навесні: на Львівщині, Закарпатті та Івано-Франківщині підбили підсумки лісокультурної кампанії
- Сучасна рекреація в лісах: у Карпатській філії обговорили можливості та перспективи розвитку рекреаційної мережі ДП «Ліси України»

До цієї новини немає коментарів