Ламінат чи плитка

Ламінат чи плитка
Серед затребуваних підлогових покриттів можна назвати керамічну плитку та ламінат. Вони представлені в широкому асортименті, бувають різних розмірів, забарвлень, стилів. Це дає змогу легко підібрати підходящий варіант, враховуючи низку чинників.

 

Багатим вибором кольорів та фактур представлена керамогранітна плитка від торгової марки Opoczno. Вона якісна та виготовляється за новітніми технологіями, відповідає міжнародним стандартам якості та вимогам екологічної безпеки. 

Керамічна плитка: види, характеристики, переваги

Керамічна плитка - універсальний та довговічний матеріал, який використовується для облицювання стін та підлоги.

Основні види:

 • керамічна. Виготовляється з глини, яка обпалюється при високій температурі. Вона буває глазурованою та неглазурованою. Перша має глянцеву поверхню, яка легко миється. Підходить для використання у ванних кімнатах, кухнях та інших приміщеннях із підвищеною вологістю. Друга має матову поверхню, вона менш слизька, ніж глянцева, використовується в житлових приміщеннях;

 • керамограніт. Виготовляється з глини з додаванням кварцу та польового шпату. Він має високу міцність та зносостійкість. Застосовується в будь-яких приміщеннях, включно з вулицями;

 • клінкерна. Виготовляється з глини з випалюванням у печі під впливом високих температур. Вона має високу міцність, морозостійкість та водонепроникність, використовується на фасадах будівель, цоколях, терасах та інших зовнішніх поверхнях;

 • котто. Виготовляється з неглазурованої глини, має теракотовий колір та шорстку поверхню;

 • майоліка. Виготовляється з глини, яка покривається глазур'ю з малюнком. 

Характеристики та переваги керамічної плитки - міцність, зносостійкість, водонепроникність, морозостійкість, стійкість до хімічних речовин, простота догляду, довговічність тощо.

Під час вибору слід враховувати такі чинники:

 • тип приміщення;

 • стиль інтер'єру;

 • розміри;

 • колір та форма;

 • клас зносостійкості;

 • виробник та ціна.

Відмінний вибір для облицювання - сучасна плитка на підлогу, вона володіє безліччю переваг та по праву відноситься до практичного матеріалу.

Ламінат: характеристики, особливості та вибір

Ламінат - багатошарове підлогове покриття, що імітує натуральне дерево.

Основні види:

 • за класом зносостійкості: 31 - для житлових приміщень із низькою прохідністю (спальня, кабінет), 32 - для житлових приміщень із середньою прохідністю (вітальня, кухня), 33 - для житлових приміщень із високою прохідністю (коридор, передпокій) та громадських приміщень, 34 - для приміщень із підвищеним навантаженням (виробничі приміщення, спортивні зали);

 • за типом з'єднання: замкове, клейове;

 • за типом поверхні: глянцева, матова, структурована.

Характеристики - товщина: від 7 до 12 мм, довжина: від 1200 до 1380 мм, ширина: від 130 до 200 мм, клас зносостійкості: від 31 до 34, стійкість до вологи: від AC1 до AC5, стійкість до подряпин: від IC1 до IC4.

Переваги - доступна ціна, простота укладання, легкий догляд, широкий вибір кольорів та декорів, тривалий експлуатаційний термін тощо.

При виборі слід враховувати характеристики, колір, декор, стійкість до зовнішніх впливів. Це чудовий вибір для тих, хто хоче отримати красиве та практичне підлогове покриття за доступною ціною.

Ламінат чи плитка - вибір залежить від цільового призначення, особливостей приміщення, особистих уподобань, бюджету та інших чинників.

 

 

05 березня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів