Уряд Угорщини надав Берегівській лікарні медичне обладнання на 220 мільйонів форинтів

Уряд Угорщини передав Берегівській лікарні мобільний рентгенівський апарат, вартістю близько 40 мільйонів форинтів. На цьому завершилася дворічна програма співпраці Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини та адміністрації Закарпатської області.
У рамках цього проекту угорська сторона зобов’язалася забезпечити лікарню в місті Берегово сучасним медичним обладнанням, повідомив генеральний консул Угорщини в Ужгороді.
Tv21 Унгвар
До теми
- На Закарпатті поліція повідомила про підозру зловмиснику, який торгував автомобілями ввезеними в Україну як гуманітарна допомога для військових
- Закарпатські патрульні врятували чоловіка з важкою кровотечею
- «Під Катальпою» - в Ужгороді провели благодійний мистецький захід на підтримку захисників
- 28-річна закарпатка народила восьму дитину у "швидкій"
- Резонансна справа у Берегові – викрили ймовірну організовану групу, яка відбирала нерухомість у літніх та беззахисних людей
- Ужгородська міська рада відзначена Почесною грамотою Держспецзв’язку України
- У Берегові відкрили прихисток для ВПО
- Поховання загиблих захисників з лівого боку алеї на Пагорбі Слави підтримали на сесії Ужгородської міської ради
- Парамедик допоміг закарпатцю, який зламав ногу під час збирання грибів
- Берегівські поліцейські знешкодили канал збуту метамфетаміну: вилучено партію наркотовару
- На Рахівщині 11-місячна дитина отримала опіки 40% тіла
- Нещасний випадок в Ужгороді: маленька дитина випала з 4-го поверху
- В Ужгороді парамедики врятували дівчинку, у якої зупинилось серце
- У Мукачеві патрульні надали допомогу дівчині, яка намагалася завдати собі шкоди
- Ужгородська міська дитяча лікарня отримала гуманітарну допомогу від СОС Дитячі Містечка Україна
- Повалив жінку на землю та зірвав з шиї прикраси: поліцейські Берегова затримали нападника
- "Карпатське медичне ралі — 2025": закарпатські медики взяли участь в чемпіонаті України з екстреної медичної допомоги
- Врятований після зупинки серця: блискавична реакція охоронця та медиків повернула чоловіка до життя
- Зустріч із бахмутянами на Закарпатті: очільник Бахмута Олексій Рева поспілкувався з переселенцями в Ужгороді
- Поліцейські Берегова затримали неповнолітнього рецидивіста, який вийшов із зали суду та вчинив черговий злочин
До цієї новини немає коментарів