Борис Гребенщиков та «Акваріум» в Ужгороді!

Борис Гребенщиков та «Акваріум» в Ужгороді!
Запрошуємо тебе на концерт живої легенди рок-сцени Бориса Гребенщикова з колективом «Акваріум», який відбудеться 13-го червня 2021-го року у Закарпатському обласному українському музично-драматичному театрі. Музиканти виступлять з програмою «Діти трави».

 

Вже не один десяток років «Акваріум» відкриває світу глибоку лірику, щирість та мудрість своїх пісень. На піснях культових артистів виросло не одне покоління, а на концертах можна зустріти людей зовсім різного віку, якы об’єднані любов'ю до свободи та миру, які знайшли для себе щось близьке у піснях легендарного колективу.

«Акваріум» утворився в той час, коли світ сколихнула «епоха хіпі», а отже і формувався колектив під впливом провідних західних «носіїв культури», зокрема «The Beatles», Боба Ділана, Девіда Бові, King Crimson, Jetro Tull, тому творчості гурту притаманні складні, заплутані мелодії , широкий простір ліричних відгалужень та психоделічні мотиви. Часто музиканти використовують елементи кельтського чи індійського фольклору.

На концертах «Акваріума» ти потрапиш в неповторну камерну атмосферу в поєднанні з атмосферою домашності, адже Борис Гребенщиков – людина високодуховна, яка має своє унікальне філософське бачення Всесвіту. Якщо ти хочеш відправитися у «мандри» цим космосом, обов'язково приходь на концерт!

3 причини піти на концерт Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум» в Ужгороді:

  • «Діти трави» - це перш за все, особлива пісня для Бориса Гребенщикова, яку він написав ще, коли був зовсім молодим, але саме зараз «Акваріум» досягнув саме того звучання, до якого учасники так довго йшли.
  • Це просто унікальна можливість потрапити на ювілейний концерт на виступ легендарного рок-гурту, на піснях якого виросло не одне покоління.
  • На концерті ти почуєш хіти гурту, які вже стали культовими, такі як «Сереверный цвіт», «Город», «Человек»,  из Кемерово», «Рок-н-Ролл мертв», «Не пей вина, Гертруда», «Древнерусская тоска», «Аделаида». Не пропусти таку масштабну подію у своєму місті, приходь на концерт!

Хочеш купити квиток?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Бориса Гребенщикова та гурту “Акваріум" 13-го червня 2021-го року в Ужгороді - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

11 червня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів